logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Kończy działalność "Zielone Przedszkole"

zielone-przedszkolePo 10 latach pracy Zielone Przedszkole w Przecławiu z dniem 22 czerwca zakończa swoją działalność. Ta niepubliczna placówka, choć niewielka, w ciągu tych lat wychowała i wyedukowała kilkaset dzieci z całej gminy Kołbaskowo, a także z gmin ościennych. "Zawsze najważniejsze jest dziecko i jego potrzeby" - to idea którą kierowała się przez cały czas działalności Pani Katarzyna Majchrzak - dyrektor placówki.

 

 

W ciągu tych 10 lat odbyło się mnóstwo imprez w przedszkolu - mówi dyrektor placówki Katarzyna Majchrzak - odwiedziło nas wielu gości z całego kraju ze spektaklami teatralnymi, koncertami, projekcjami multimedialnymi i różnorodnymi programami edukacyjnymi. Gościliśmy studentów z zagranicy, którzy poznawali na naszym przykładzie funkcjonowanie edukacji przedszkolnej w Polsce. Wielu studentów naszych uczelni odbyło u nas praktyki, ucząc się sposobów pracy z małym dzieckiem. Współpracowaliśmy z  wieloma instytucjami: Szkołą w Przecławiu i Kołbaskowie, Ośrodkiem Zdrowia, Policją, Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Szczecinie, Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Policach, i wieloma innymi, których nie jestem w stanie tu wymienić. A wszystkim, których spotkałam na swojej zawodowej drodze w ciągu tych lat, chciałabym serdecznie podziękować!
Szczególnie podziękowania dla dyrekcji Spółdzielni Mieszkaniowej w Przecławiu za życzliwość i pomoc. Zawsze czuliśmy się  częścią tego wielkiego, pięknego osiedla. Dziś Zielone Przedszkole, kończąc swoją działalność, pragnie pozdrowić wszystkie swoje przedszkolaki i ich rodziców. W imieniu swoim i pracowników przedszkola dziękujemy za wszystkie miłe słowa i gesty, którymi obdarzyliście nas przez tych 10 lat!

Pin It