logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

"Stanmot" inwestuje w Warzymicach.

StanmotKurowska firma rozpoczęła budowę hali przemysłowej w Warzymicach. Inwestycja zlokalizowana jest przy drodze wyjazdowej ze wsi w kierunku Karwowa. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, to w drugiej połowie przyszłego roku zostanie oddana do użytku.

 

 

 

Tereny zlokalizowane przy wyjeździe z Warzymic przeżywają od niedawna boom budowlany. Po obu stronach drogi w kierunku Karwowa i Smolęcina powstają nowe domy jednorodzinne oraz zabudowa bliźniacza. Jedna z działek przemysłowych zlokalizowanych przy głównej drodze czekała się nowego inwestora.

  reklama

Ostoja

 

Budujemy halę o powierzchni około 800m2 - mówi Stanisław Gliwa, właściciel firmy "Stanmot". Będzie to lokal usługowo-handlowy. Prace rozpoczęliśmy na przełomie sierpnia i września - zakończenie w drugiej połowie 2021 roku. I odpowiednio miesiąc później będzie oddana do użytku.

Firma "Stanmot" to jedna z najstarszych firm prywatnych w gminie Kołbaskowo. Zajmuje się handlem narzędziami ogrodniczymi oraz ślusarskimi. Swoją siedzibę i halę miała do tej pory w Kurowie. Firma działa na naszym rynku od 30 lat i zatrudnia około 15 pracowników.

 reklama
jas poziomo

Pin It