logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Jeszcze jedno osiedle w budowie.

GmienceNaStartOkazuje się, że naszą okolicę upodobało sobie wielu deweloperów. Na granicy gminy Kołbaskowo i Szczecin powstaje jeszcze osiedle mieszkaniowe, tym razem budowane od strony Szczecina. Nowi mieszkańcy będą dojeżdżać i wyjeżdżać ulicą Do Rajkowa. Zakończenie pierwszego etapu budowy zaplanowane jest jeszcze na koniec tego roku.

 

 

 

Nowe osiedle bloków pod nazwą "Gumieńce Na Start" zlokalizowane będzie zaraz przy linii kolejowej Szczecin Gumieńce. Patrząc na wizualizację, będzie to siedem bloków stojących równolegle na podłużnej działce sąsiadującej z liniami PKP. Do każdego z mieszkań ma być przypisane jedno miejsce parkingowe. Mieszkania parterowe będą posiadać niewielki ogródek a mieszkania powyżej - zadaszone balkony. Ciepło ma zapewnić Szczecińska Energetyka Cieplna, która wzdłuż ulicy Do Rajkowa kładzie już instalacje.

  reklama

Ostoja

Jak wynika z planów to będą małe i bardzo małe mieszkania. Jedno, dwu i trzypokojowe o powierzchni od 25m2 do 46m2 - informuje Andrzej Lewandowski z "Concept-Bud". Osiedle docelowo składać się będzie z 7 bloków, 151 mieszkań. Pierwszy etap budynki F i G rozpoczęliśmy w sierpniu 2019. Planowany koniec pierwszego etapu to przełom IV i I kwartału 2021

 reklama

Montessori 2

Osiedle będzie mieć adres - Do Rajkowa 8 i z tą ulicą skomunikowane. Patrząc na ilość nowo powstających bloków w tej okolicy to mieszkańcom Warzymic szykuje się istny armagedon komunikacyjny. Rozwiąże go jedynie budowa obwodnicy Przecławia, która odkorkuje DK13 i poprawi wyjazd z dróg podporządkowanych m.in z Do Rajkowa.

Więcej o inwestycji można dowiedzieć się pod adresem https://concept-bud.pl/gumience_na_start/

Gmenice na start 3

Gmenice na start 2

Pin It