logo gif 10lat

Open menu

czatkowice gruntkal

 reklama

Firma "Tres" inwestuje w Przecławiu

Tres PrzeclawRozpoczęła się na dobre budowa hal przemysłowych zlokalizowanych przy ulicy Lipowej. Docelowo w Przecławiu powstaną dwie nowe hale. Prace rozpoczęły się już we wrześniu zeszłego roku. Jednak nie obyło się bez problemów. Najpierw były to złe warunki gruntowe pod ich budowę. Potem pojawił się inny problem - koronawirus.

 

 

Będą to praktycznie dwie bliźniacze hale - mówi Iwona Szemeta, kierownik budowy. Każda z nich będzie miała powierzchnię około 714m2. Na każdej z nich będzie antresola. Przeznaczenie obiektu to magazyny i biura.

  reklama

Ostoja

Pierwsze prace budowlane w przy ulicy Lipowej rozpoczęły się w połowie września zeszłego roku. Niestety inwestor już na początku natknął się na pierwsze problemy związane z podłożem.

Napotkaliśmy na gorsze warunki gruntowe niż się spodziewaliśmy, ale ten problem już za nami. Kolejny to epidemia koronawirusa, która częściowo zatrzymała logistykę i zaopatrzenie w materiały na runku budowlanym - dodaje na koniec I. Szemeta.

 reklama

Montessori 2

Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie - zakończenie prac zaplanowano na jesień tego roku.

Inwestor - firma "Tres" to jedna z najstarszych i niezależnych firm z sektora AGD i SMK na polskim rynku. Zajmuje się dystrybucją sprzętu AGD, zlewozmywaków, baterii kuchennych oraz armatury takich firm jak Berg, Bosch, Siemens, Samsung, Beko, AEG, Electrolux, Marmorin czy Teka. Siedziba firmy znajduje się w Szczecinie, magazyny w Przecławiu a dystrybucja produktów odbywa się na terenie całej Polski.

Tres01

Tres02

Tres03

Tres04

Tres05

Pin It