logo gif 10lat

Open menu

 reklama

Ancora 1000x175 baner VIP

CH Rondo Hakena z poślizgiem [ZDJĘCIA]

RondoHakena Park styczen 2020Najpierw miało powstać we wrześniu, potem do końca roku a teraz na przełomie I i II kwartału. Taki nowy termin otwarcia Centrum Handlowego "Rondo Hakena Park" podaje inwestor. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie pierwsze zakupy może zrobimy jeszcze przed Wielkanocą.

 

 

 

O budowie nowego centrum handlowego w naszej okolicy pisaliśmy we wrześniu 2018 roku. W okolicach ulicy Południowej oraz Floriana Krygiera, na działce o powierzchni 4 hektarów ma powstać około 20 sklepów, stacja paliw, restauracja typu fast-food oraz miejsca parkingowe. Inwestorem jest spółka DNHS Park utworzona przez firmy: DNHS Poland i Complexbud.

 reklama

ostoja 1

Na terenach sąsiadujących z osiedlem "Nowa Cukrownia" rondem Hakena mają powstać takie sklepy jak Kaufland, Biedronka, Rossmann, Komfort, Martes Sport oraz Q&Q. Jakie jeszcze - nie wiadomo. Obecnie trwają rozmowy z kolejnymi potencjalnymi najemcami. W sumie do wynajęcia jest około 10.000 m2.

Uzupełniamy asortyment, jak będziemy gotowi to prześlemy informacje - mówi Mieczysław Pyrek z DNHS PARK. Otwarcie Paku Handlowego wraz ze stacją paliw nastąpi na przełomie I i II kwartału 2020.  Nieoficjalnie od pracowników na budowie dowiedzieliśmy się, że będzie tam restauracja Burger King, sklep sportowy 4F i Euro RTV AGD.

reklama

Montessori 2 

Centrum skomunikowane będzie dwoma wjazdami - od ulicy Południowej oraz od Floriana Krygiera. Obecnie gotowa do otwarcia jest tylko stacja paliw "Orlen". Na reszcie obiektów trwają prace budowlane.

 

Pin It