logo gif 10lat

Open menu

 reklama

Ancora 1000x175 baner VIP

Konkurs "Moje miejsce na ziemi"

JezioroW październiku 2009 rozstrzygnięty został konkurs fotograficzny pt "Moje miejsce na ziemi" dla miłośników fotografii z Przecławia i Warzymic - celem którego było wyeksponowanie pięknych zakątków naszych miejscowości oraz zwrócenie uwagi na miejsca mniej znane. Wprawdzie konkurs odbył się w pod koniec 2009 roku - jednak ze względu na bardzo duże zainteresowanie tematem fotograficznym na naszym Portalu - publikujemy zdjęcia trójki zwycięzców. Nasz portal działa od niedawna, dział galeria należy obecnie do najpopularniejszych, chyba też nie było możliwości obejrzenia wszystkich prac przez szersze grono -  dlatego zapraszam do działu galeria do obejrzenia wszystkich fotek z tego konkursu.

 

Organizatorem konkursu był Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo, a Jury miało spory problem z wyłonieniem zwycięzców. Ostatecznie :
1  miejsce zajął p. Piotr Telega za zdjęcia pt. "jezioro po burzliwym dniu zaklęte..." oraz "Dąb Przecław"
2. miejsce dla p. Mateusza Szczuplaka za prace "Dwa oblicza Warzymic" i "Aleja Kasztanowa"
3. miejsce dla p.  Beata Strojny za zdjęcia pt. "Zagrożony krajobraz" i "Świat chronionych gatunków"

Dziękuję Panu Mateuszowi Szczuplakowi za błyskawiczne podesłanie brakującego zdjęcia. Aktualna jest ciągle prośba o zdjęcia Przecławia i Warzymic z przed lat. W przyszłym tygodniu będę miał zeskanowane fotki od Ks. Proboszcza. Czy ktoś coś jeszcze ma ?