logo gif 10lat

Open menu

czatkowice gruntkal

 reklama

Co się buduje przy "Decathlonie"?

Leroy Merlin UstowoOkolice centrum handlowego "Auchan" wzbogacą się o duży market budowlany. W przyszłym tygodniu rozpoczną się pierwsze prace przy budowie nowej hali. Będzie to trzeci w naszej okolicy sklep budowlany "Leroy Merlin". Otwarcie obiektu zaplanowano pod koniec marca 2020.

 

 

 

Bedzie to obiekt o powierzchni około 10 tys m2 - mówi kierownik budowy Adrian Kurzawa. Obecnie trwają prace archeologiczne, które już się kończą. W przyszłym tygodniu rozpoczynamy budowę.

Hala będzie zlokalizowana na działce pomiędzy sklepami "Auchan" oraz "Decathlon". Wykonawcą prac jest szczecińska firma "Multi-Projekt". Parking zlokalizowany przy markecie będzie skomunikowany trzema wjazdami - dwa w okolicach sklepu sportowego oraz dodatkowo zostanie wybudowany trzeci wjazd, na wysokości "Auchan"

Pierwsze zakupy w nowym sklepie zrobimy w na początku wiosny 2020.

Leroy Merlin SA to francuska sieć hipermarketów branży budowlanej, należąca do Grupy Adeo (należą do niej Bricoman, BricoCenter, Aki, Zodio, Weldom oraz DomPro). Założona została w 1923 roku. Pierwszy sklep w Polsce został otwarty w 1996. W naszej okolicy firma posiada już dwa markety - na prawobrzeżu Szczecina oraz na Żelechowie.

Leroy01 

Leroy02 

Leroy03 

Leroy04 

Pin It