logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Market "Dino" już gotowy. Kiedy otwarcie?

dino otwarcieInwestycja firmy Dino Polska rozpoczęła się ekspresowo. Pierwsze prace budowane rozpoczęto na początku grudnia. Market wraz z całą infrastrukturą wybudowano w niecałe cztery miesiące. Potem okazało się, że na jego oficjalne otwarcie trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Ale wszystko jest już na dobrej drodze. Obecnie w sklepie trwają dostawy i układanie towarów, a uroczyste otwarcie już za kilka dni.

 

 

Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie jednym z problemów związanych z otwarciem nowego sklepu był brak wystarczającej liczby pracowników. W dalszym ciągu firma rekrutuje, poszukiwani są głównie kasjerzy-sprzedawcy. Więcej szczegółów w sprawie oferty pracy można znaleźć na stronie www.marketdino.pl zakładce "kariera".

A pierwsze zakupy w przecławskim "Dino" klienci zrobią w najbliższy piątek 26 kwietnia o godzinie 7:00. Sklep będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 22:00 a w niedziele handlowe od 7:00 do 21:00. W ofercie sklepu oprócz kilku tysięcy produktów spożywczych i przemysłowych będzie można kupić mięsa, wędliny i przetwory z własnych Zakładów Mięsnych "Agro-Rydzyna".

"Dino" to polska sieć sklepów spożywczo-przemysłowych założonych w 1999 przez Tomasza Biernackiego. Sklepy są zlokalizowane głównie w małych i średnich miastach oraz na peryferiach dużych miast. Obecnie jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci supermarketów w Polsce. Posiada ponad 900 placówek zlokalizowanych całym kraju.

dino przeclaw

 

Pin It