ancora warzymice

 reklama

Szukaj w portalu

Market "Dino" już gotowy. Kiedy otwarcie?

dino otwarcieInwestycja firmy Dino Polska rozpoczęła się ekspresowo. Pierwsze prace budowane rozpoczęto na początku grudnia. Market wraz z całą infrastrukturą wybudowano w niecałe cztery miesiące. Potem okazało się, że na jego oficjalne otwarcie trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Ale wszystko jest już na dobrej drodze. Obecnie w sklepie trwają dostawy i układanie towarów, a uroczyste otwarcie już za kilka dni.

 

 

Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie jednym z problemów związanych z otwarciem nowego sklepu był brak wystarczającej liczby pracowników. W dalszym ciągu firma rekrutuje, poszukiwani są głównie kasjerzy-sprzedawcy. Więcej szczegółów w sprawie oferty pracy można znaleźć na stronie www.marketdino.pl zakładce "kariera".

A pierwsze zakupy w przecławskim "Dino" klienci zrobią w najbliższy piątek 26 kwietnia o godzinie 7:00. Sklep będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 22:00 a w niedziele handlowe od 7:00 do 21:00. W ofercie sklepu oprócz kilku tysięcy produktów spożywczych i przemysłowych będzie można kupić mięsa, wędliny i przetwory z własnych Zakładów Mięsnych "Agro-Rydzyna".

"Dino" to polska sieć sklepów spożywczo-przemysłowych założonych w 1999 przez Tomasza Biernackiego. Sklepy są zlokalizowane głównie w małych i średnich miastach oraz na peryferiach dużych miast. Obecnie jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci supermarketów w Polsce. Posiada ponad 900 placówek zlokalizowanych całym kraju.

dino przeclaw

 

Pin It