logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Najpierw powstanie "Orlen".

rondo hakena budowaW trzecim kwartale tego roku, według zapewnień inwestora, zostanie oddane do użytku, centrum handlowe pod nazwą "Rondo Hakena Park". Prace ziemne na działce w okolicach ulicy Południowej oraz Floriana Krygiera już dawno ruszyły. W pierwszej kolejności ma być oddana stacja benzynowa "Orlen". Docelowo powstanie tutaj około 20 sklepów.

 

 

Termin realizacji stacji paliw ORLEN to drugi kwartał 2019 roku - mówi Mieczysław Pyrek z "Rondo Hakena Park". Termin otwarcia Parku Handlowego to czwarty kwartał 2019 roku.

Inwestor posiada już podpisane umowy z firmami: Orlen, Biedronka, Rossmann, Komfort, Komfort Łazienki, Q&Q, Martes Sport oraz Burger King. W trakcie podpisywania są kolejne. Pozostało jeszcze 20% powierzchni do wynajęcia.

Obiekty będą skomunikowane dwoma wjazdami - od strony ul. Południowej i ul. Krygiera. Na planie widoczny jest także wjazd i wyjazd na osiedle "Nowa Cukrownia". Inwestorem całego przedsięwzięcia jest spółka DNHS Park utworzona przez firmy: DNHS Poland i Complexbud.

rondo hakena budowa

 

 

Pin It