medentes przeclaw

 reklama

Szukaj w portalu

Najpierw powstanie "Orlen".

rondo hakena budowaW trzecim kwartale tego roku, według zapewnień inwestora, zostanie oddane do użytku, centrum handlowe pod nazwą "Rondo Hakena Park". Prace ziemne na działce w okolicach ulicy Południowej oraz Floriana Krygiera już dawno ruszyły. W pierwszej kolejności ma być oddana stacja benzynowa "Orlen". Docelowo powstanie tutaj około 20 sklepów.

 

 

Termin realizacji stacji paliw ORLEN to drugi kwartał 2019 roku - mówi Mieczysław Pyrek z "Rondo Hakena Park". Termin otwarcia Parku Handlowego to czwarty kwartał 2019 roku.

Inwestor posiada już podpisane umowy z firmami: Orlen, Biedronka, Rossmann, Komfort, Komfort Łazienki, Q&Q, Martes Sport oraz Burger King. W trakcie podpisywania są kolejne. Pozostało jeszcze 20% powierzchni do wynajęcia.

Obiekty będą skomunikowane dwoma wjazdami - od strony ul. Południowej i ul. Krygiera. Na planie widoczny jest także wjazd i wyjazd na osiedle "Nowa Cukrownia". Inwestorem całego przedsięwzięcia jest spółka DNHS Park utworzona przez firmy: DNHS Poland i Complexbud.

rondo hakena budowa

 

 

Pin It