logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Harmonia Gumieńce [WIZUALIZACJE]

harmonia gumienceSzczeciński deweloper Alsecco wystartował ze swoją nową inwestycją – Harmonia Gumieńce.  Pierwsze mieszkania zostaną oddane do użytku w I kwartale 2020 r. Mamy już dostępne wizualizacje osiedla, które pojawi się wkrótce w naszej okolicy.

 

 

 

Inwestycja zlokalizowana będzie w dzielnicy Gumieńce, w obrębie ulic do Rajkowa i Cukrowej, na działce o powierzchni 2,7 ha. Prace projektowe rozpoczęły się pod koniec 2017 roku.   – mówi Wiktor Motylewski, przedstawiciel spółki Alsecco. Obecnie kończymy prace rozbiórkowe po dawnej jednostce wojskowej. W maju ruszamy z budową osiedla.

Inwestycja została podzielona została na trzy etapy. W pierwszym z nich powstaną dwa trzypiętrowe budynki. W sumie będą to 104 mieszkania (kawalerki, lokale dwu- i trzypokojowe) o powierzchni od 28 do 66 m kw. Mieszkańcy każdego z nich będą mogli korzystać z ogródków (na parterze), balkonów oraz loggii. Projekt architektoniczny wykonała szczecińska pracownia W+ Architekci.

Na zewnątrz budynków zostały zaprojektowane miejsca parkingowe oraz plac zabaw. Inwestycja będzie grodzona z wjazdem przez szlaban, przy zachowaniu swobodnego dostępu dla pieszych. Wjazd na teren osiedla zaplanowany jest od strony ul. Cukrowej. Termin oddania do użytku pierwszego etapu inwestycji planowany jest na I kwartał 2020 r.

Szczecińska spółka Alsecco działalność deweloperską rozpoczęła w 2010 r. Na swoim koncie ma realizację domów jednorodzinnych w Pilchowie, na Warszewie i Krzekowie oraz osiedla mieszkaniowego „Park Leśny”, położonego nieopodal jeziora Szmaragdowego, a także zespołu zabudowy wielorodzinnej w centrum Szczecina, na ul. Lewandowskiego.
Obecnie firma buduje w Szczecinie kompleks „Nowa Cukrownia”, inwestycję mieszkaniową na terenie Stargardu („Stella Park”), „Osiedle Familijne” w Goleniowie,  a w Rewalu – zespół apartamentowców w sąsiedztwie nadmorskiej plaży.

harmonia gumience 0

harmonia gumience 1

harmonia gumience 2

harmonia gumience 3

Fot. materiały inwestora

Strona www inwestycji: www.harmoniagumience.pl

Pin It