logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Budują "Perłę Przecławia"

czarna perla przeclawOd kilku dni w centrum Przecławia trwają intensywne prace budowlane. Na niewielkiej działce w okolicach bloku 98 powstaje budynek wielorodzinny, który pomieści 24 mieszkania. Nowa inwestycja firmy Eurocon Developer ze Szczecina ma nazwę "Perła Przecławia" i ma być oddana do zamieszkania w sierpniu 2019 roku.


 

Zależało nam na uzyskaniu niekonwencjonalnej nowoczesności, a także synergii z przyjaznym dla oka otoczeniem. Bryła budynku jak i kolorystyka doskonale komponują się z sąsiadującą zabudową, czyniąc apartamentowiec "perłą architektoniczną" uroczego Przecławia - mówi Michał Beyger z firmy Eurocon. Nowoczesna architektura w połączeniu z wysokiej jakości materiałami budowlanymi i wykończeniowymi spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Deweloper zaprojektował 24 apartamenty o różnorodnych rozmiarach i konfiguracjach, od kawalerek o powierzchni 30 mkw do luksusowych penthousów, które zachwycą panoramiczną koncepcją przeszkleń. Każdy apartament będzie posiadać duży, słoneczny balkon, taras lub ogródek. W budynku do dyspozycji mieszkańców będzie parking podziemny, winda a cały obiekt będzie ogrodzony. Budynek składać się będzie z 5 mieszkań jednopokojowych, 14 dwu- i trzypokojowych oraz 5 mieszkań dwupoziomowych.

Planowany termin zakończenia inwestycji w przyszłoroczne wakacje.

 

czarna perla przeclaw 00

czarna perla przeclaw 01

czarna perla przeclaw 001

czarna perla przeclaw 1

czarna perla przeclaw 2

czarna perla przeclaw 3

czarna perla przeclaw 4

Pin It