logo gif 10lat

Open menu

czatkowice gruntkal

 reklama

Ehrle w Warzymicach rozbudowuje się.

ehrle rozbudowaW Warzymicach pod numerem 45 przy głównej drodze realizowana jest inwestycja rozbudowy i modernizacji centrum dystrybucji niemieckiej firmy EHRLE  na Polskę i rynki wschodnie. Po zakończeniu prac firma znacznie powiększy swoje powierzchnie biurowe i magazynowe. Powstaną także pomieszczenia serwisowe i montażowe. EHRLE to obecnie największy w Europie producent myjni samoobsługowych, którego początki sięgają aż 1927 roku.

 

 

Grupa EHRLE zatrudnia w Europie ponad 750 osób - mówi Jerzy Bobrowicz, prezes Ehrle. Firma posiada zakłady produkcyjne w Bawarii, regionalne centra w Europie, ostatnio uruchomione w Leeds w Anglii a wkrótce nowoczesne centrum dystrybucyjno-serwisowe właśnie w Warzymicach. Tylko w Polsce EHRLE  zainstalowało ponad 1300 myjni samoobsługowych. Nowoczesny awangardowy budynek to ponad 600 m2 biur, ponad 4500 m2 powierzchni magazynowych, pomieszczenia serwisowe, montażowe i szkoleniowe. Magazyn będzie wyposażony w bardzo nowoczesne automatyczne systemy składowania i zarządzania.

Jednocześnie trwają prace projektowe dużej pokazowej myjni samoobsługowej EHRLE vis-a-vis siedziby firmy, która będzie bez wątpienia dużym ułatwieniem dla mieszkańców Przecławia. Myjnia będzie ogólnodostępna a mieszkańcy będą mogli się zapoznać z najnowszymi rozwiązaniami wprowadzane przez tego producenta na rynek.

Inwestycja zakończyć ma się pod koniec tego roku.

ehrle rozbudowa 5

ehrle rozbudowa 4

ehrle rozbudowa 3

ehrle rozbudowa 2

ehrle rozbudowa 1

 Fot : Ehrle

Pin It