logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Biuro Ubezpieczeń "AllRisk" w nowym miejscu!

all risk przeprowadzkaUkryte w labiryncie przecławskich bloków, schowane za pocztą, niewidoczne z głównej ulicy, a miejsc parkingowych jak na lekarstwo….- te wszystkie stwierdzenia odchodzą do lamusa, bo AllRisk Biuro Ubezpieczeń w Przecławiu zmienia lokalizację!

 

 

 

Już od 31 sierpnia serdecznie zapraszamy pod nasz nowy adres : Przecław 84A – za rondem, przy wjeździe na Przecław od strony Biedronki. Właśnie trwa remont i adaptacja pomieszczeń po sklepie z używaną odzieżą. Nowa siedziba to nie tylko łatwiejszy dojazd ale i więcej miejsc parkingowych – wszystko dla wygody naszych klientów! Jedno pozostanie bez zmian - fachowa obsługa naszego zespołu! - zapewnia Agnieszka Domańska. To dla was nieustannie się szkolimy, poszerzamy wachlarz rodzajów ubezpieczeń, nawiązujemy współpracę z nowymi Towarzystwami Ubezpieczeń. Wasze zaufanie i bezpieczeństwo i komfort jest dla nas najważniejsze, dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie, dokładnie analizując jego potrzeby.

AllRisk dziękuje wszystkim klientom i osobom współpracującym za wspaniałe dwa lata spędzone w starej siedzibie i czeka na stałych i nowych klientów w nowym miejscu!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do śledzenia profilu na facebooku pod adresem www.facebook.com/AllriskBiuroUbezpieczen gdzie zamieszczane są nie tylko najświeższe informacje ze świata ubezpieczeń, ale również liczne ciekawostki i poradniki dotyczące poszczególnych rodzajów ubezpieczeń.

mapka all risk przeprowadzka

AllRisk Biuro Ubezpieczeń
Przecław 84 A
72-005 Przecław
Tel.: 668 373 360
email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.allriskonline.pl
Godziny otwarcia :
pn-pt 9-17
sob 9-13

Pin It