logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Doczekaliśmy się paczkomatu :)

paczkomatOd piątku działa nowy paczkomat w Warzymicach. To nowość na terenie naszej gminy. Wcześniej po odbiór przesyłek trzeba było jeździć do Szczecina w okolice Ronda Uniwersyteckiego. A dziś przesyłki można nadawać i odbierać w Warzymicach. To z pewnością duża wygoda dla mieszkańców, szczególnie dla tych, którzy zamawiają w sklepach internetowych.

 

 

 

Od połowy marca można było oddać swój głos na nowe lokalizacje paczkomatów. Fima "InPost" postanowiła zapytać swoich klientów gdzie chcieliby, aby postawiono takie urządzenia. Na terenie gminy Kołbaskowo paczkomatu nie było nigdy, a mieszka tu ponad 11 tys mieszkańców.

Niedawno nasz portal zachęcał na profilu fejsbukowym do oddania głosu na lokalizację w Warzymicach. Pomysł poparło prawie 100 internautów. Na reakcję firmy nie trzeba było długo czekać. Paczkomat stanął w ekspresowym tempie przy CH "Czerwona Torebka", na ścianie obok pizzerii "Ancora". Internauci zaproponowali także lokalizację przy Biedronce w Przecławiu - jednak tak propozycja nie miała już tak dużego poparcia.

Z usług InPostu korzysta bardzo wiele sklepów wysyłkowych takich jak: Merlin, Komputronik, Neo24, DomZdrowia, E-Lady oraz wielu sprzedawców na Allegro. Zarówno nadanie jak i zwrot przesyłki są korzystniejsze cenowo w porównaniu z Pocztą Polską. Przesyłki idą do odbiorcy średnio 2 dni robocze. Zarówno nadawanie jak odbiór paczek jest skomputeryzowany, cała operacja trwa kilkanaście sekund, a paczkomat jest czynny 24 godziny na dobę.

Pin It