logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Trzy nowe salony w Ustowie

nowe salony w ustowiePod koniec kwietnia 2015 swoje podwoje otworzy nowy, duży salon firmy Polmotor. Przyszli nabywcy kupią tam samochody trzech marek: Nissan, KIA i Subaru. Obiekt powstał na dużej, ponad 6000m2 działce w pobliżu hotelu i toru wyścigowego "Silver". W okolicy działają już salony sześciu innych marek aut. Teraz będzie ich dziewięć.

 

 

 

Do tej pory w Ustowie można było nabyć samochody firmy Ford, BMW, Mitsubishi, Hyundai, Suzuki oraz Mini. Po otwarciu dojdą jeszcze dwie marki japońskie - Nissan, Subaru oraz koreańska KIA

Inwestycje planowano zakończyć pod koniec 2014 - mówi Jan Przepłata z firmy "Polmotor" - Obiekt jest już w trakcie oznakowania markami Grupy Polmotor prace wymagają jednak odbiorów technicznych, które planowane są na początek kwietnia a potem już tylko Wielkie otwarcie z udziałem znanych gwiazd motoryzacji.

Warto zaznaczyć że na ponad 2000m2 powstaną nie tylko salony samochodowe ale także autoryzowany serwis, blacharnia, lakiernia oraz stacja diagnostyczna.

Grupa Polmotor to jedna z największych grup motoryzacyjnych obecna już niemal 20 lat na rynku motoryzacyjnym. Zatrudnia blisko 120 osób. Oferuje produkty marek KIA i Nissan na wyłączność w Zachodniopomorskiem. Posiada nowoczesne salony marek Kia i Nissana w Szczecinie, oraz nowy multisalon w Starych Bielicach koło Koszalina.

Nowy kompleks w Ustowie zatrudni około 30 osób.

Pin It