logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Cztery lata "Pulsu Przecławia" !

Puls-Przeclawia-42-W połowie marca 2010 roku ukazał się pierwszy numer miesięcznika "Puls Przecławia". Do dziś doczekaliśmy się 42 numerów tej bezpłatnej gazetki, która trafia do skrzynek pocztowych mieszkańców Przecławia, Warzymic i okolic. W ostatni weekend ukazał się kolejny numer. Redakcji gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

W kwietniowym numerze :
- "Wielki Tydzień w Przecławiu" - czyli przedświąteczny kalendarz wielkanocny,
- "Pierwszy etap naboru zakończony" - o rekrutacji do przedszkoli, zerówek i pierwszych klas,
- "Aleje zamiast granic" - o ekologicznej inicjatywie lokalnych samorządów i ekologów,
- "Będzie asfaltowa ścieżka rowerowa z Przecławia do Rosówka" - o nowej inwestycji gminy Kołbaskowo,
- "Przecławski diler zatrzymany" - o aresztowaniu dilerów narkotyków w Przecławiu

 

W kwietniowym numerze także : schronisku dla bezdomnych zwierząt i losach ich podopiecznych, o bocianie Feliksie, który przyleciał do Warzymic i o akcjach strażaków z Kołbaskowa. Nie zabrakło także stałych rubryk : kalendarium szkolne, felietony, kącik poezji i inne.

 

Redakcja "Pulsu Przecławia" zawsze czeka na ciekawe informacje od mieszkańców. Jeśli zauważasz jakiś problem lub jesteś w centrum jakiego wydarzenia - napisz email na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli do kogoś nie dotarł najnowszy numer lub preferuje wersję elektroniczną - do pobrania w górnym menu - "zawsze pod ręką" - lub klikając TUTAJ. Poniżej dostępne jest także elektroniczne wydanie miesięcznika.

Miłej lektury !

 

Pin It