logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Czterdziesty "Puls" w skrzynkach

Puls-Przeclawia-40-Ukazał się czterdziesty numer "Pulsu Przecławia". Styczniowy numer tego bezpłatnego miesięcznika trafił już do skrzynek pocztowych mieszkańców Przecławia, Warzymic, Kołbaskowa i kilku mniejszych miejscowości naszej gminy. Redakcji gratulujemy jubileuszowego numeru ... i czekamy na następne.

 

 

Główne tematy styczniowego numeru to :
- "Ponad 18 milionów na inwestycje" - czyli przegląd budżetu gminy na 2014,
- "Rekord na koncie WOŚP w Przecławiu" - czyli relacja z 22 finału Wielkiej Orkiestry,
- "Czekamy na pozwolenie na budowę" - czyli jeszcze raz o chodniku przy Tęczowych Ogrodach i Różanym,
- "Listy poszły na Berdyczów" - o pomyłce Poczty Polskiej w dystrybucji gminnych ulotek,
- "Wygłodzone psy na działce w Przecławiu" - o pomocy i interwencji Straży Gminnej.

W styczniowym numerze także : "Niesamowity koncert na 300 flażoletów", "Silna reprezentacja najzdolniejszych gimnazjalistów" i "Pierwsze lekcje ekonomii dla młodzieży". Nie zabrakło także stałych rubryk : kalendarium szkolne, felietony, kącik poezji i inne.

Redakcja "Pulsu Przecławia" zawsze czeka na ciekawe informacje od mieszkańców. Jeśli zauważasz jakiś problem lub jesteś w centrum jakiego wydarzenia - napisz email na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli do kogoś nie dotarł najnowszy numer lub preferuje wersję elektroniczną - do pobrania w górnym menu - "zawsze pod ręką" - lub klikając TUTAJ. Poniżej dostępne jest także elektroniczne wydanie miesięcznika.

Miłej lektury !

Pin It