logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Ukazał się 34 numer "Pulsu Przecławia"

puls-przeclawia-34Właśnie ukazał się 34 numer "Pulsu Przecławia". Najnowszy numer bezpłatnego miesięcznika powinien się znaleźć w skrzynkach mieszkańców Przecławia, Warzymic, Kołbaskowa i kilku mniejszych miejscowości naszej gminy.


 

 

Główne tematy nowego numeru to :
- "Zmiana stawki i metody" - czyli o mieszanym systemie naliczania opłat,
- "Mex Market trafi pod młotek" - czyli o planach sprzedaży budynku po byłym Mex Markecie,
- "Kołbaskowo w czołówce niezadłużonych" - czyli o rankingu zadłużenia samorządów,
- "Za rok będzie jeszcze ładniej" - czyli o ukwieceniu bloku socjalnego w Kołbaskowie, 
- "Najwięcej trzylatków" - czyli o zakończonej rekrutacji do przedszkoli.
A także : "Każdy kilometr to sukces" - wywiad z zabieganymi przecławianami, sukcesy naszych uczniów, egzamin gimnazjalny 2013 oraz wiele innych.

W numerze także stałe rubryki : sport, felietony, limeryki, kącik poezji, krzyżówka i inne.

Zabrakło znowu "łosia parkingowego" - czy to oznacza, że poprawiła się sytuacja z prawidłowym parkowaniem na osiedlach? A może nie było na tyle interesujących "mistrzów kierownicy" aby trudzić sobie robienie im zdjęcia?

Redakcja "Pulsu Przecławia" zawsze czeka na ciekawe informacje od mieszkańców. Jeśli zauważasz jakiś problem lub jesteś w centrum jakiego wydarzenia - napisz email na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Jeśli do kogoś nie dotarł najnowszy numer lub preferuje wersję elektroniczną - do pobrania w górnym menu - zawsze pod ręką - lub klikając TUTAJ

Pin It