logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Trzy lata "Pulsu Przecławia" !

puls-przeclawia-34-Trzy lata bije "Puls Przecławia". Właśnie ukazał się trzydziesty czwarty jubileuszowy numer tego lokalnego periodyku. Każdy numer tego bezpłatnego miesięcznika trafia do skrzynek pocztowych mieszkańców Przecławia, Warzymic, Kołbaskowa i kilku mniejszych miejscowości naszej gminy. Redakcji gratulujemy ... i czekamy na następne.

 

 

Minęły trzy lata - pisze Dorota Trzebińska wydawca miesięcznika. Wiele się przez ten czas wydarzyło. Nie zawsze było łatwo i przyjemnie. Kilka numerów nie ukazało się, bo wpływy z reklam nie wystarczyły na pokrycie kosztów związanych z drukiem. Nigdy nie byłam pewna, czy wystarczy pieniędzy na kolejny numer. I to się raczej nie zmieniło. 

Główne tematy kwietniowego numeru to :
- "Złóż podpis pod petycją" - czyli walczymy o poprawę jakości dróg powiatowych,
- "W pogoni za Bielikiem" - na które zapraszamy 26 maja,
- "Pomyśl zanim podpalisz" - czyli o podpalaniu traw,
- "Spacerkiem na wywiadówkę" - czyli o problemach z parkowaniem przy szkole
- "Majówka w gminie" - czyli gdzie można w okolicy spędzić weekend majowy,
- "Maraton z Konklawe w tle" - czyli o kolejnych kilometrach naszego maratończyka Grzegorza Małowieckiego,

W numerze także stałe rubryki : kalendarium szkolne, felietony, limeryki, kącik poezji, krzyżówka i inne.

Redakcja "Pulsu Przecławia" zawsze czeka na ciekawe informacje od mieszkańców. Jeśli zauważasz jakiś problem lub jesteś w centrum jakiego wydarzenia - napisz email na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli do kogoś nie dotarł najnowszy numer lub preferuje wersję elektroniczną - do pobrania w górnym menu - "zawsze pod ręką" - lub klikając TUTAJ. Poniżej dostępne jest także elektroniczne wydanie miesięcznika.

Miłej lektury !

 

Pin It