logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Świąteczny "Puls Przecławia" już w skrzynkach

grudniowy-puls-przeclawiaW weekend ukazał się 29, przedświąteczny numer "Pulsu Przecławia". Grudniowy numer tego bezpłatnego miesięcznika trafia do skrzynek pocztowych mieszkańców Przecławia, Warzymic, Kołbaskowa i kilku mniejszych miejscowości naszej gminy.

 

 

Główne tematy grudniowego numeru to :
- "Na półmetku" - czyli wywiad z Wójtem Gminy M. Schwarz na temat ostatnich 2 latach rządzenia gminą,
- "Konno za Bielikiem" - czyli o otwarciu ścieżki konnej od Pargowa do Ustowa,
- "Pierwsze takie forum" - czyli o I Forum Rolniczym w Gminie Kołbaskowo,
- "Honorowe Obywatelstwo dla Longina" - czyli relacja z wręczenia tutułu Honorowego Obywatela dla Longina Komołowskiego,
- "Marcelina laureatką konkursu wiedzy" - o zakończeniu konkursu wiedzy o gminie i ich zwycięzcach.
A także : Przewodnik po budżecie gminy, stawki podatków w 2013, straż gminna nęka palaczy, linia 70 do Kamieńca oraz wiele innych. W numerze także stałe rubryki : sport, felietony, limeryki, kącik poezji, krzyżówka, kącik adopcyjny i inne.

"Pulsu Przecławia" zawsze czeka na ciekawe informacje od mieszkańców. Jeśli zauważasz jakiś problem lub jesteś w centrum jakiego wydarzenia - napisz email na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatnio miałem okazję przyjrzeć się "od kuchni" jak wygląda wydawanie bezpłatnej gazety o lokalnym zasięgu. Począwszy od zbierania materiałów, robienia zdjęć, pisania artykułów, po przez skład gazety, druk i wkońcu dystrybucję na mrozie do skrzynek pocztowych mieszkańców. I muszę powiedzieć, że jestem pełen podziwu dla zaangażowania Pani Doroty Trzebińskiej, która już trzeci rok, w większości własnymi siłami, wydaje ten lokalny periodyk. Nie jest też tajemnicą, że jak każda bezpłatna gazeta potrzebuje reklamodawców aby utrzymać się na rynku. Dlatego zapraszam lokalnych przedsiębiorców i usługodawców do zapoznania się z ofertą reklamową jedynego gminnego miesięcznika. "Puls Przecławia" w nakładzie 3000 egzemplarzy trafia do prawie wszystkich mieszkańców Gminy Kołbaskowo, także do mieszkańców zamkniętych osiedli w Warzymicach. Reklama w tym lokalnym miesięczniku należy do atrakcyjnych cenowo oraz bardzo skutecznych.

Jeśli do kogoś nie dotarł najnowszy numer lub preferuje wersję elektroniczną - do pobrania w górnym menu - "zawsze pod ręką" - lub klikając TUTAJ