logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Ukazał się 27 numer "Pulsu Przecławia"

puls-przeclawia-nr-27Właśnie ukazał się 27 numer "Pulsu Przecławia". Najnowszy numer bezpłatnego miesięcznika powinien się znaleźć w skrzynkach mieszkańców Przecławia, Warzymic, Kołbaskowa i kilku mniejszych miejscowości naszej gminy.


 

 

 

Główne tematy nowego numeru to :
- "Ustawa śmieciowa od przyszłego roku" - czyli wszystkie śmieci będą należeć do gminy,
- "Mieszkańcy chcą chodnika" - czyli ciąg dalszy batalii mieszkańców Warzymic o poprawę bezpieczeństwa we wsi,
- "Piwo - bursztynowy smak" - czyli o otwarciu nietypowego i oryginalnego sklepu w Warzymicach,
- "Biała Sobota - Zdrowie, bezpieczeństwo, pomoc" - czyli fotorelacja z trzeciej "Białej Soboty" ,
- "Czwarte urodzinki w nowo otwartym przedszkolu" - czyli uroczyste otwarcie przedszkola w Przecławiu.
A także : Akcja "Krewniacy" , nowa linia autobusowa w gminie, Francuzi w Kamieńcu, zapowiedź akcji "Pomóżmy bezdomnym zwierzętom" oraz wiele innych.

W numerze także stałe rubryki : sport, felietony, limeryki, kącik poezji, krzyżówka, kącik adopcyjny i inne. Zabrakło "jesiennego łosia parkingowego" - czy to oznacza, że poprawiła się sytuacja z prawidłowym parkowaniem na osiedlach? A może nie było na tyle interesujących "mistrzów kierownicy" aby trudzić sobie robienie im zdjęcia? Redakcja "Pulsu Przecławia" zawsze czeka na ciekawe informacje od mieszkańców. Jeśli zauważasz jakiś problem lub jesteś w centrum jakiego wydarzenia - napisz email na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Jeśli do kogoś nie dotarł najnowszy numer lub preferuje wersję elektroniczną - do pobrania w górnym menu - zawsze pod ręką - lub klikając TUTAJ

Pin It