ancora warzymice

 reklama

"Świąteczny Uśmiech" - wspieramy potrzebujących

paczka-2014-Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo wraz z sołectwem Siadło Górne organizuje zbiórkę darów dla potrzebujących rodzin mieszkających w naszej gminy. Wokół nas nie brak osób, które z różnych przyczyn, znalazły się w trudnej sytuacji materialnej. Inicjatorką gminnej akcji „Świąteczny Uśmiech”, organizowanej w ramach ogólnokrajowej „Świątecznej Paczki” jest Anna Mazur.

 

 

Pani Ania zwróciła się do Klubu Przyjaciół Gminy Kołbaskowo z prośbą o pomoc w jej przeprowadzeniu. Dziś publikujemy list pierwszej rodziny, której chcemy pomóc. Liczymy na Państwa wsparcie. W razie pytań prosimy o kontakt.

 

Od zawsze jestem mieszkanką naszej gminy. Mam 38 lat. Jestem pracującą osobą. Samotnie wychowuję czwórkę dzieci: Bartek lat 14, Kuba 12 lat, Dawid 10 lat i Monia 8 lat. Nie zawsze moje wynagrodzenie oraz alimenty wystarczają na normalne funkcjonowanie. Jeżeli byłaby taka możliwość prosiłabym o środki czystości, komplet talerzy i garnków, oraz czajnik, bo obecnie gotujemy wodę w garnku. Używany rower, bo nie mam czym dojeżdżać do pracy. Choć wiem, że to już za wiele i jest mi bardzo wstyd, ale moi synowie proszą o komputer, a córka o tablet. Jeżeli to nie będzie możliwe, to będziemy się cieszyć czymkolwiek.
Z poważaniem mieszkanka naszej gminy.
Jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc.
Ewa z rodziną.

 

W niedługim czasie zamieścimy więcej infromacji na temat tej akcji oraz sposobu zbiórki.

Pin It