logo gif 10lat

Open menu

Artykuły

POLITYKA PRYWATNOŚCI

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku.

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszego serwisu, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z Serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu, dane zbierane w dziennikach serwera a także inne podobne informacje. Dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie.

Jeżeli komentujesz nasze materiały za pomocą wbudowanego w stronę systemu komentarzy, jesteśmy w posiadaniu informacji na temat wskazanego przez Ciebie nazwy użytkownika oraz adres IP komputera, z którego skomentowałeś nasz materiał.

Twoje dane nie są i nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie są i nie będą profilowane.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Przedstawicielstwo Handlowe Grzegorz Smolicz (dalej zwanym Portalem Przeclaw24.pl) z siedzibą w Przecławiu 94b/4  72-005 Przecław.

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Portal Przeclaw24.pl?

Portal Przeclaw24.pl przetwarza dane osobowe, aby umożliwić swoim użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych.

Komu Portal Przeclaw24.pl udostępnia dane osobowe?

Portal Przeclaw24.pl, co do zasady nie udostępnia danych osobowych osobom Trzecim, za wyjątkiem sytuacji, w których Portal Przeclaw24.pl posiada ku temu podstawę prawną, w tym żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez Portal Przeclaw24.pl, np. przedsiębiorcy zapewniającemu hosting naszych serwisów.

Jak długo Portal Przeclaw24.pl przechowuje Twoje dane osobowe?

Portal Przeclaw24.pl przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez okres niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności i jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa.

Z kim możesz skontaktować się, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Portal Przeclaw24.pl?

Pytania związane z przetwarzaniem danych osobowych przez Portal Przeclaw24.pl prosimy kierować na adres mailowy: adres portalu

Pin It