27 items tagged "victoria"

Wyników 1 - 20 z 27

Bo najważniejsze jest dobro dzieci.

Category: sport i zdrowie

spotkanie victorii z wojtem24 lutego doszło do ważnego spotkania w Urzędzie Gminy w Kołbaskowie. Do jednego stołu zasiedli rodzice dzieci trenujących w klubie "Victoria 95 - Przecław" z wójtem gminy Małgorzatą Schwarz. Tematem spotkania była obecna sytuacja klubu oraz petycja rodziców i sympatyków Victorii, którą na ostatniej sesji złożył prezes klubu - Marek Siwa.

Victoria bez dotacji - i co dalej ?

Category: sport i zdrowie

victoria bez dotacjiLudowy Klub Sportowy "Victoria 95 Przecław" nie otrzymał w tym roku dotacji na zadanie upowszechniania kultury fizycznej w gminie Kołbaskowo. To wynik negatywnego audytu i zaleceń pokontrolnych badających prawidłowość realizacji tych zadań. Zarząd Klubu jest przekonany o swojej niewinności i kieruje sprawę do Samorządowego Kolegium Odwoławczego oraz skarży się na postępowanie Wójta do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. A władze Kołbaskowa realizując zalecenia pokontrolne domagają się zwrotu zakwestionowanej kwoty z lat 2013-14 wraz z odsetkami.

Zapisz dziecko na piłkę nożną, przyjdź na aerobik, aikido lub jogę.

Category: sport i zdrowie

victoria-95-narybekW Przecławiu nie brakuje ofert aktywnego spędzenia czasu wolnego. Szkolna sala gimanstyczna w godzinach popołudniowych i wieczornych jest oblegana. Od listopada, na cały zimowy okres przenoszą się tam dzieci i młodzież z Victorii 95 Przecław. W mniejszej salce odbywają się różne zajęcia dla mieszkańców. Jest Aikido, Joga czy fitness.

Zostań piłkarzem Victorii Przecław

Category: w wolnym czasie

nabor-do-victorii--LKS Victoria'95 Przecław rozpoczęła nabór zawodników do swoich drużyn. Zajęcia odbywają się w Przecławiu. W ciepłe dni zawodnicy trenują na stadionie przy Al. Kasztanowej a zimą na sali gimnastycznej w szkole podstawowej. Właśnie zaczynają się zapisy do sześciu drużyn.

Victoria już po wakacjach i zaprasza na mecze.

Category: co, gdzie, kiedy ?

victoria-narybekTo były pracowite wakacje dla działaczy LKS Victoria 95 Przecław. Pod koniec czerwca zorganizowano uroczyste zakończenie sezonu piłkarskiego. Na przełomie lipca i sierpnia młodzi zawodnicy wyjechali na obóz sportowy do Czarnocina. A dziś, już wypoczęci i bojowo nastawieni do walki, zapraszają mieszkańców na mecze. Pierwsze spotkanie już 23 sierpnia.

Fotorelacja z I Turnieju Pamięci Macieja Rynkiewicza

Category: sport i zdrowie

turniej-rynkiewiczaW sobotę 18 stycznia w Przecławiu odbył się I Turniej Piłkarski Pamięci Macieja Rynkiewicza. W tym dniu w piłkę nożną zagrali koledzy z drużyny, zaprzyjaźnione kluby i znajomi "Rynia". Każdy chciał uczcić pamięć o zmarłym w zeszłym roku koledze. Wygrało Ehrle Dobra Szczecińska - ale tu do końca o wynik i o wygraną nie chodziło.

Zapraszamy na Turniej Pamięci Macieja Rynkiewicza.

Category: co, gdzie, kiedy ?

turniej-macieja-rynkiewiczaLudowy Klub Sportowy Victoria 95 Przecław zaprasza na I Halowy Turniej Piłki Nożnej Pamięci Macieja Rynkiewicza, który odbędzie się w sobotę 18 stycznia w hali sportowej w Szkole Podstawowej w Przecławiu. Zapraszamy wszystkich kibiców do godnego uczczenia pamięci byłego zawodnika przecławskiego klubu.

Przegrana 0:1 na rozpoczęcie sezonu

Category: sport i zdrowie

victoria-orzelW inauguracyjnym meczu nowego sezonu IV Ligi Zachodniopomorskiej Victoria Przecław przegrała przed własną publicznością 0:1. Zwycięskiego gola dla gości z Wałcza strzelił w 57 minucie Bartosz Pisała.

Inauguracja sezonu na kasztanowej

Category: sport i zdrowie

victoria-przeclawPoprzedni sezon IV Ligi Zachodniopomorskiej Victoria Przecław zakończyła na 11 miejscu. Na kilka tygodni przed końcem rozgrywek drużyna była nawet zagrożona spadkiem do klasy okręgowej. Przez ostatnich 6 kolejek drużynę prowadził nowy trener - Paweł Skrzypek. Jak sobie poradzą nasi w tym sezonie? Pierwszy mecz w sobotę 20 sierpnia.

Victoria rozgromiła Tanovię!

Category: sport i zdrowie

Victoria-TanoviaW sobotę 23 lipca odbył się kolejny mecz sparingowy - tym razem Victoria podejmowała przygotowują się do A-klasowych rozgrywek Tanovię Tanowo. Zwyciężyli przecławianie 2:6 po bramkach Paweł Skrzypka (3), Wojciech Galanta (2), Viktora Sztadilowa (1). Bramki dla Tanowa zdobyli Damian Skibiński i Paweł Lipka.

2:0 na zakończenie sezonu

Category: sport i zdrowie

victoria-gryfW ostatniej kolejce IV Ligi Zachodniopomorskiej Victoria Przecław wygrała na swoim boisku z Gryfem Kamień Pomorski. Kończymy sezon na 11 miejscu w tabeli z dorobkiem 37 punktów. Pozostajemy w IV lidze. Wprawdzie ostatnia kolejka nic już nie zmieni dla Gryfa i Victorii - ale to nasi pokazali że warto walczyć do końca.

Wysoka porażka z liderem

Category: sport i zdrowie

baltyk-victoriaW sobotę 11 czerwca odbył sie przedostatni mecz IV Ligii Zachodniopomorskiej. Tym razem nasza drużyna wyjechała do Koszalina aby zmierzyć się z liderem tabeli - Bałtykiem. Zwycięzca spotkania był raczej do przewidzenia. Victorii strzelono w sumie 6 bramek. Honorowego gola dla naszych zdobył Maciej Rynkiewicz

Kolejne zwycięstwo Victorii

Category: sport i zdrowie

piast-victoriaW zaległym meczu 27 kolejki IV ligi zachodniopomorskiej nasza drużyna wygrała w Chociwlu 0:1. To był jednak pojedynek dwóch słabych drużyn z końca tabeli. Jedyną bramkę w 14 minucie spotkania zdobył Arkadiusz Sztadilów. Dzięki kolejnym zdobytym punktom awansujemy w tabeli na 11 miejsce i pozostajemy w IV lidze na następny sezon.

Kolejne 3 punkty na koncie Victorii

Category: sport i zdrowie

hutnik-victoria1 czerwca na stadionie Hutnika odbył się zaległy mecz 25 kolejki o mistrzostwo IV ligi. Na stadionie w Szczecinie przy Nehringa Victoria Przecław zmierzyła się z Hutnikiem Szczecin. Walka o cenne punkty rozpoczęła się już od 1 gwizdka. Już na samym początku spotkania posypały się bramki.

9:0 - a mogło być gorzej

Category: sport i zdrowie

astra-victoriaW sobotnim spotkaniu wyjazdowym w Ustroniu nasza drużyna została rozgromiona przez Astrę - 9:0. Victoria Przecław jest tak słaba, że nawet nie jest w stanie strzelić honorowej bramki - pomimo kilku 100% okazji. Przegraliśmy dziewięcioma bramkami - chociaż możliwe było jeszcze strzelenie nam kilku dodatkowych. Wstyd.

Trzy punkty zostają w Przecławiu

Category: sport i zdrowie

victoria-odraW sobotnim meczu na kasztanowej Victoria podejmowała Odrę Chojna. Po słabym meczu i niewielkiej ilości widzów udało się wygrać 2:1. Dla Victorii bramki strzelili: Stanisław Bożyczko oraz Konrad Żebrowski (obie z asysty Huberta Rząda) - a dla gości Paweł Andrzejewski. Naszej drużynie udało się zdobyć 3 punkty i awansować w tabeli o 1 pozycję. Czas najwyższy opuścić strefę spadkową. Oby tak dalej.

Drawa Drawsko Pom. - Victoria Przecław 4:0

Category: sport i zdrowie

drawa-victoriaW Wielką Sobotę Victoria Przecław podejmowała w Drawsku miejscową Drawę. Był to kolejny słaby występ  rozgromiono nas 4:0. Obecnie Victoria jest zaliczana do najsłabszych w IV lidze - zajmujemy 14 pozycję w tabeli - tuż nad strefą spadkową. Pierwsze trzy bramki strzelił Wawreńczuk, czwartą z karnego pod koniec spotkania - Kapeliński. Dopisali za to kibice - na stadionie na Okrzei w Drawsku kibicowało swojej drużynie ponad 500 widzów.

Kolejna przegrana Victorii Przecław

Category: sport i zdrowie

victoria-lechNasza drużyna przegrała kolejny mecz - tym razem u siebie z Lechem Czaplinek (0:2). Chciaż miejsce spotkań jest obecnie bez znaczenia - bo ostatnio przegrywamy i przed własną publicznością i na wyjazdach. Po czerwonej kartce dla Adama Werry za dyskusję z sędzią i pierwszej bramce Lecha - Victoria się posypała...

Ina Goleniów : Victoria Przecław 3:0

Category: sport i zdrowie

ina-victoriaW sobotnim wyjazdowym meczu Victoria Przecław przegrała z Iną Goleniów 0:3. I połowa spotkania przebiegła dość wyrównanie. Świetnie bronił nasz bramkarz - Artur Dąbrowski. Jednak w II połowie przewaga Iny była znaczna i ataki na naszą bramkę były częstsze i skuteczniejsze. Gospodarze jednak nie wykorzystali wszystkich okazji i w II połowie strzelili trzy bramki. A mogło być gorzej.

Victoria Przecław - Darzbór Szczecinek 0:1

Category: sport i zdrowie

victoria-darzborW sobotnim meczu na stadionie przy ul. kasztanowej Victoria uległa gościom ze Szczecinka 0:1. To był słaby mecz, obie drużyny grały bez "ładu i składu". Mało było przemyślanych sytuacji podbramkowych a na boisku rządził przypadek. Jedyną bramkę w 91 minucie zdobył Kaszyc.