logo gif 10lat

Open menu

49 items tagged "piłka nożna"

Wyników 1 - 20 z 49

Karate, piłka nożna, angielski, niemiecki, a może plastyka? [Co, gdzie i kiedy]

Category: sport i zdrowie

zajecia dodatkowe spisW gminie Kołbaskowo startują zajęcia dodatkowe dla naszych dzieci. Wybór aktywności pozalekcyjnych w Przecławiu jest dość spory. Odbywać się będą w szkołach podstawowych oraz w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji. Oto zebrana lista zajęć, która podlega systematycznym aktualizacjom.

 

Aikido, piłka nożna, angielski, niemiecki, plastyka a może dziennikarstwo? [Co, gdzie i kiedy]

Category: co, gdzie, kiedy ?

zajecia dodatkowe dla dzieciZ początkiem września startują zajęcia dodatkowe dla naszych dzieci. I jest szansa, że w tym roku odbędą się na normalnych zasadach sprzed pandemii. Wybór zajęć pozalekcyjnych w Przecławiu jest dość spory. Odbywać się będą w szkołach podstawowych oraz Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji. Oto zebrana lista zajęć która podlega systematycznym aktualizacjom.

Mistrzowie z Przecławia. Squash, pływanie, piłka nożna.

Category: sport i zdrowie

Mistrzowie Z PrzeclawiaMamy spory wysyp zwycięzców. W ostatnich dwóch tygodniach nasze dzieci (te mniejsze i te większe) zajęły bardzo wysokie miejsca w przeróżnych dyscyplinach. W Przecławiu mieszka mistrz Polski w squash'u, a w Warzymicach najszybszy pływak z okolic Szczecina. I o narodową kadrę piłkarską za 10 lat możemy też być spokojni - bo doskonale sobie radzą, także na zagranicznych stadionach, nasi młodsi piłkarze.

 

Rusza Football Factory Cup

Category: sport i zdrowie

turniej ff dzien dzieckaTo będzie dwudniowe święto sportu w gminie Kołbaskowo. Z okazji dnia dziecka rusza turniej piłkarski Football Factory Cup o puchar Wójta Gminy Kołbaskowo. Na boiska w Przecławiu i w Kołbaskowie wyjdą młodzi piłkarze z roczników 2008-2013. Do naszej gminy przyjadą piłkarze z przeróżnych miejscowości. W tej edycji będziemy gościć także drużynę z Niemiec!

V Turniej Piłki Nożnej ku czci Żołnierzy Wyklętych.

Category: sport i zdrowie

V Turniej fot. Lukasz Szelemej 10Dziś, 2 marca na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej rozegrano V Halowy Turniej Piłki Nożnej ku czci Żołnierzy Wyklętych. Do Przecławia przyjechało w sumie 17 drużyn z całego województwa. Organizatorami wydarzenia było sołectwo Przecław, gmina Kołbaskowo oraz Fundacja Polskich Wartości.

Turniej na pięciuset młodych piłkarzy.

Category: w wolnym czasie

turniej ffZa nami bardzo sportowy weekend. W Przecławiu na szkolnym boisku odbył się IV Football Factory Cup o Puchar Wójta Gminy Kołbaskowo. Do Przecławia przyjechało ponad 50 drużyn z czego najdalsi z Poznania i Wrocławia. Przez całą sobotę i niedzielę na nowej sztucznej nawierzchni zagrało ponad 500 zawodników. Organizatorzy w sumie wręczyli 550 medali. Bo każdy mały piłkarz, bez względu na osiągnięty wynik, na niego zasłużył.

 

Za miesiąc wielkie święto sportu!

Category: sport i zdrowie

FF Cup 2018Przed nami duża sportowa impreza w Przecławiu. Na nowym obiekcie szkolnym obędzie się IV Football Factory Cup o Puchar Wójta Gminy Kołbaskowo. Według zapewnień organizatora na początku września do Przecławia ma przyjechać około 500 młodych piłkarzy z 50 drużyn z całej Polski. Dodatkową atrakcją imprezy będzie przyjazd zawodników Lecha Poznań.

Biegamy, pływamy, tańczymy, gramy w piłkę [DUŻO ZDJĘĆ]

Category: wydarzenia i kronika

biegamy tanczymy plywamyCzyli na sportowo. Tak mijają zimowe weekendy naszych mieszkańców. Mimo braku śniegu, marcowych przymrozków i porywistego wiatru wychodzimy z domów. Uprawiamy sporty przeróżnych dyscyplin. Jeździmy nawet w najbardziej odległe miejsca Polski, aby reprezentować Przecław lub gminę Kołbaskowo. Brawo nasze zdolne dzieci. BRAWO MY.

Trzy puchary przyjechały do Przecławia [ZDJĘCIA]

Category: sport i zdrowie

futbolowy weekendTo był bardzo sportowy weekend dla naszych najmłodszych piłkarzy. W sobotę i niedzielę w Lipianach i w Choszcznie odbyły się trzy ważne turnieje futbolowe. Każdy z nich zakończył się szczęśliwie. Nasi młodzi piłkarze wrócili z każdego z nich z pucharem zwycięzcy.

 

Trzeci dziecięcy turniej piłki nożnej za nami.

Category: sport i zdrowie

III Turniej pilki noznejTo była bardzo sportowa niedziela w Przecławiu. Na murawie boiska przy Alei Kasztanowej w Przecławiu spotkało się 26 dziecięcych drużyn piłkarskich. Na kilku mniejszych boiskach rozegrano mecze w czterech kategoriach wiekowych. Najmłodszy zawodnik miał zaledwie 5 lat.


Już wkrótce III Football Factory Cup

Category: sport i zdrowie

ff cup 2017W niedzielę 3 września na stadionie przy ul. Kasztanowej w Przecławiu odbędzie się dziecięcy turniej piłki nożnej.  W pierwszym takim turnieju wzięło udział siedem drużyn, w drugim osiemnaście, a tym razem do Przecławia ma przyjechać aż 24. Młodzi piłkarze w wieku 6, 7, 8 i 9 lat zagrają o Puchar Wójta Gminy Kołbaskowo oraz Prezesa Luxmedica. Początek imprezy o godzinie 9.30

Aerobik, basen, taniec, piłka nożna - jest w czym wybierać.

Category: sport i zdrowie

zajecia sportoweZ początkiem nowego roku szkolnego pojawiają się propozycje zajęć pozalekcyjnych organizowanych na terenie naszej gminy. Dzieci można zapisać na piłkę nożną, zajęcia taneczne czy aikido. Niektóre z nich są dofinansowane z budżetu gminy co sprawia, że rodzice pokrywają tylko częściowo opłaty. W tym roku nowością jest basen z dowozem do Gryfina. I to całkowicie za darmo.

 

Puchar wójta wygrali wszyscy.

Category: sport i zdrowie

ffcup 2016Już za nami II Football Factory Cup o puchar wójta gminy Kołbaskowo. Na przecławskim szkolnym boisku pojawiło się w sumie prawie 200 młodych piłkarzy. Popularność imprezy urosła tak bardzo, że gospodarze postanowili rozegrać krótkie mecze na trzech wydzielonych mniejszych boiskach. Sobotnią imprezę należy zapisać do bardzo udanych, dopisała frekwencja, pogoda i był gorący doping.

Bo najważniejsze jest dobro dzieci.

Category: sport i zdrowie

spotkanie victorii z wojtem24 lutego doszło do ważnego spotkania w Urzędzie Gminy w Kołbaskowie. Do jednego stołu zasiedli rodzice dzieci trenujących w klubie "Victoria 95 - Przecław" z wójtem gminy Małgorzatą Schwarz. Tematem spotkania była obecna sytuacja klubu oraz petycja rodziców i sympatyków Victorii, którą na ostatniej sesji złożył prezes klubu - Marek Siwa.

Dziecięcy turniej piłkarski już za nami.

Category: sport i zdrowie

dzieciecy turniej pilkarskiW sobotę, 23 stycznia w Przecławiu odbył się I Football Factory Cup o puchar Wójta Gminy Kołbaskowo. W dziecięcym turnieju piłki nożnej zmierzyło się osiem drużyn z Przecławia, Szczecina, Trzcińska Zdroju i Węgorzyna. Dzielnym maluchom wytrwale kibicowali liczni fani zgromadzeni na trybunach. Walka na boisku była tak wyrównana, że w niektórych spotkaniach o awansie zadecydowały rzuty karne.

Football Factory Cup już w najbliższą sobotę

Category: sport i zdrowie

ffcup23 stycznia na sali gimnastycznej w Przecławiu odbędzie się dziecięcy turniej piłki nożnej. Młodzi zawodnicy w wieku od 4 do 8 lat zagrają o Puchar Wójta Gminy Kołbaskowo. Oprócz zawodników z Przecławia i Warzymic przyjadą także piłkarze ze Szczecina, Węgorzyna i Trzcińska Zdroju.

3:1 dla Przecławia w gminnych derbach z Kołbaskowem

Category: sport i zdrowie

derby gminy kolbaskowoDo tego starcia musiało w końcu dojść. Obie drużyny grają w grupie 4 ligi A klasy Szczecin. Nowopowstały "Klub Piłkarski Przecław" jak na beniaminka radzi sobie tam doskonale i zajmuje 3 lokatę. Zryw Kołbaskowo niestety znacznie, znacznie gorzej.

 

Victoria bez dotacji - i co dalej ?

Category: sport i zdrowie

victoria bez dotacjiLudowy Klub Sportowy "Victoria 95 Przecław" nie otrzymał w tym roku dotacji na zadanie upowszechniania kultury fizycznej w gminie Kołbaskowo. To wynik negatywnego audytu i zaleceń pokontrolnych badających prawidłowość realizacji tych zadań. Zarząd Klubu jest przekonany o swojej niewinności i kieruje sprawę do Samorządowego Kolegium Odwoławczego oraz skarży się na postępowanie Wójta do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. A władze Kołbaskowa realizując zalecenia pokontrolne domagają się zwrotu zakwestionowanej kwoty z lat 2013-14 wraz z odsetkami.

Samoobrona, aikido, piłka nożna, aerobik i inne zajęcia.

Category: co, gdzie, kiedy ?

akademia footbolu Wraz z początkiem nowego roku szkolnego rozpoczynają się popołudniowe zajęcia dla dzieci i dorosłych. Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum mogą uczestniczyć jak co roku w kołach zainteresowań oraz zajęciach sportowych - te są bezpłatne i finansowane przez gminę w ramach edukacji szkolnej. Kilka zajęć dodatkowych dla mieszkańców przygotowała gmina Kołbaskowo w ramach wsparcia zadań w dziedzinie kultury fizycznej i sportu. Takie zajęcia są odpłatne częściowo przez mieszkańców. Są też zajęcia w pełni komercyjne realizowane przez firmy zewnętrzne, które pobierają od uczestników pełne stawki. A w tym roku szkolnym jest w czym wybierać.

Nowy klub piłkarski w Przecławiu

Category: sport i zdrowie

klub pilkarski przeclaw Od kilku tygodni mamy na piłkarskiej mapie gminy nowy klub sportowy. Kilku pasjonatów futbolu postanowiło połączyć swoje doświadczenia i zainteresowania. Mimo, że klub powstał przed wakacjami, chłopaki nie zamierzają odpoczywać. Trenują zawzięcie na boiskach w Przecławiu i Będargowie. A klub nazywa się po prostu - Klub Piłkarski "Przecław"