logo gif 10lat

Open menu

31 items tagged "goksir"

Wyników 1 - 20 z 31

Zapraszamy na 1 urodziny NiUS Radia

Category: w wolnym czasie
nius radio urodzinyW imieniu pracowników Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności, a przede wszystkim zespołu NiUS Radia, zapraszamy na pierwsze urodziny naszej uniwersyteckiej rozgłośni, które odbędą się 6 grudnia (wtorek) o godz. 18.00,  w gościnnych progach Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu.
 
 

Za kilka dni Jarmark Bożonarodzeniowy w Przecławiu!

Category: co, gdzie, kiedy ?

JarmarkBozonarodzeniowyW dniach 3-4 grudnia 2022 r. w gminie Kołbaskowo w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu po raz drugi odbędzie się Polsko-niemiecki jarmark Bożonarodzeniowy! Impreza ma charakter zabawy świątecznej bez zorganizowanej strefy wystawców.

 

Zapraszamy na Halloween. Koniecznie zdobądź bilety!

Category: w wolnym czasie

Halloween 2014Pierwszą dużą imprezę halloweenową zorganizował Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo w Przecławiu dwanaście lat temu. Pomimo kilku przerw, udało się tą imprezę wpisać w kalendarz wydarzeń naszej gminy. W zeszłorocznej imprezie zorganizowanej w GOKSiR wzięło udział ponad 500 dzieci. W tym roku frekwencja może być jeszcze większa, stąd konieczność zaopatrzenia się w stosowne wejściówki na imprezę.

 

Koncertu nie będzie. Niesmak pozostał.

Category: wydarzenia i kronika

hunterW nadchodzący weekend miał się odbyć w przecławskim goksirze koncert grupy Hunter. Niestety został on odwołany. Na gminny ośrodek kultury spadła fala krytyki ze strony fanów heavy-metalu za rezygnację z ostatniej chwili z takiego wydarzenia. Dopiero dziś nowy dyrektor przecławskiego ośrodka przedstawił wyjaśnienia ze swojej strony.

Piękno rodzi się w sercu, odbija w oczach i żyje w uczynkach.

Category: w wolnym czasie

podziekowania od olafaW piątkowy wieczór mieszkaniec Przecławia Olaf Malinowski wraz z rodziną ze sceny przecławskiego goksiru podziękował wszystkim darczyńcom, którzy w ciągu całego roku wsparli finansowanie jego leczenia i rehabilitację. Były występy grupowe i solistów, zaprezentowali się uczniowie i dzieci z gminnych przedszkoli i szkół podstawowych.

 

Karate, piłka nożna, angielski, niemiecki, a może plastyka? [Co, gdzie i kiedy]

Category: sport i zdrowie

zajecia dodatkowe spisW gminie Kołbaskowo startują zajęcia dodatkowe dla naszych dzieci. Wybór aktywności pozalekcyjnych w Przecławiu jest dość spory. Odbywać się będą w szkołach podstawowych oraz w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji. Oto zebrana lista zajęć, która podlega systematycznym aktualizacjom.

 

Kadrowe tsunami w przecławskim goksirze.

Category: nasze sprawy

goksir styczen 2022Zarządzeniem z dnia wczorajszego, wójt gminy Kołbaskowo odwołała ze stanowiska dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji p. Mariusza Skórę. I to nie jedyna zmiana kadrowa w przecławskiej placówce. Okazuje się, że z pracy odeszło w ostatnim czasie więcej osób. 

 

 

W Przecławiu powstanie wakacyjna strefa chillout'u

Category: w wolnym czasie

miejska plaza chiloutuOd następnej soboty, czyli od 16 lipca zacznie funkcjonować na terenie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu specjalna wakacyjna strefa chillout'u. Na niewielkiej plaży ze złotym piaskiem będzie można skosztować oryginalnych napojów ze wszystkich stron świata oraz odpocząć na leżakach do późnych godzin wieczornych.

Zapraszamy na wystawę uczniów z Technikum Kreatywnego

Category: w wolnym czasie

wystawa Już w najbliższy poniedziałek, 16 maja 2022, obędzie się wernisaż w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu. Swoje prace wystawiać będą uczennice i uczniowie Technikum Kreatywnego, szczecińskiej szkoły kształcącej w zawodzie Technik Fotografii i Multimediów.

 

Pomagamy jak możemy.

Category: wydarzenia i kronika

Solidarni z UkrainaZa nami kolejna zbiórka darów dla uchodźców wojennych oraz koncert "Solidarni z Ukrainą". W przecławskich i kołbaskowskich placówkach pojawili się pierwsi uczniowie oraz przedszkolaki zza wschodniej granicy. Oddano do użytkowania pierwsze mieszkanie przygotowane przez gminę Kołbaskowo. Za wszystko dziękowała obecna w Przecławiu Sofia Tsariv, sekretarz stowarzyszenia "Mi-gracja"

Oby Obajtek nie kupił GOKSiRu [FELIETON]

Category: felietony

Zachodnia Obwodnica Szczecina 2021Od kilkunastu godzin mamy wielkie poruszenie na lokalnej prawicy. Bo oto w postępowej gminie Kołbaskowo odbyło się kolejne spotkanie i panele dyskusyjne, które tym razem, nie są po drodze ekipie rządzącej. I są całkowicie sprzeczne z czarnkową indoktrynacją czy propagandą Kurskiego. Bo od kiedy to młodzież ma prawo rozmawiać i dyskutować ze starszymi o zmieniającym się świecie i być swobodna w swoich myślach? Tym bardziej, gdy dotyczy to prelegentów ze zdemoralizowanej lewicy, którzy będą siać zamęt w głowach młodych prawych i sprawiedliwych.

Było świątecznie, bajkowo i wesoło [FOTORELACJA]

Category: wydarzenia i kronika

Mikolajki2021Przez całą sobotę i niedzielę w Przecławiu odbywał się duży kiermasz świąteczny połączony z wydarzeniami towarzyszącymi. Na terenie Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji miały miejsce kiermasze i warsztaty oraz przyjechał św. Mikołaj z prezentami. A w niedzielny, śnieżny poranek, można było przebiec się na krótkim dystansie w specjalnym zimowym Biegu Mikołajkowym.

Zaproszenie na Jarmark Bożonarodzeniowy

Category: wydarzenia i kronika

Mikolajki 2021W najbliższy weekend czeka nas dwudniowa impreza w iście świątecznym klimacie. W Przecławiu odbędzie się duży Jarmark Bożonarodzeniowy. Będzie miasteczko mikołaja, stoiska z ozdobami i żywnością oraz wiele innych atrakcji. Będzie także akcent sportowy - równolegle z imprezą będzie można wziąć udział w biegu Mikołajkowym. To wszystko już w najbliższą sobotę i niedzielę 5-6 grudnia.

Kulturalny listopad w przecławskim GOKSiR [HARMONOGRAM]

Category: w wolnym czasie

Listopad w goksirTo będzie bardzo aktywny i kulturalny miesiąc w przecławskim Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji. Biletów na niektóre z wydarzeń już nie dostaniemy, ale jest jeszcze w czym wybierać. Muzyka anternatywna, spektakl komediowy, stand up czy wieczór poezji i prozy. Wprawdzie za oknem szaro i buro ale nie oznacza to wcale, aby się dobrze nie zabawić.

Ciekawy turniej piłkarski przed nami.

Category: sport i zdrowie

FIFA2021 Najbliższy weekend będzie świętem fanów e-sportu. Już w najbliższą niedzielę w przecławskim domu kultury odbędzie się Otwarty Turniej FIFA21 GOKSiR Przecław. To gratka nie tylko dla fanów piłki nożnej, ale także dla tych którzy lubią gry komputerowe. Turniej piłkarski odbędzie się na konsolach Playstation 4. A do wygrania będzie m.in. najnowsza konsola Playstation 5.

Letnie Oblicza Kultury - bezpłatnie dla wszystkich!

Category: w wolnym czasie

letnie oblicza kulturyDwa dni temu Gminy Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji przedstawił możliwość zorganizowania bezpłatnego koncertu bądź występu na dużej scenie plenerowej w Przecławiu w drugiej połowie sierpnia. Na odzew artystów nie trzeba było długo czekać. Chętnych pojawiło się się tak dużo, że już w sobotę cały grafik występów został wypełniony dzień po dniu. A kogo zobaczymy w Przecławiu?

Daria Zawiałow i Kult w Przecławiu - są jeszcze bilety!

Category: w wolnym czasie

daria zawialowRozkręca się letnia scena koncertowa przy przecławskim Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji. W ten weekend odwiedzą nas dwie gwiazdy dużego formatu. Najpierw będzie to Kazik Staszewski z zespołem KULT. A dzień później Daria Zawiałow. Jest też dobra wiadomość - ciągle są dostępne bilety na oba koncerty. Warto się pospieszyć.

Sygnalizacji, bądź kładki nie będzie.

Category: nasze sprawy

przejscie pieszych goksirNa tym przejściu dla pieszych zdarzyło się już kilka wypadków. To wina ogromnego ruchu pojazdów na drodze krajowej 13. Pomimo przebudowy przejścia tak, aby pieszy mógł je przekroczyć w dwóch etapach, w zeszłym miesiącu doszło do potrącenia chłopca. W internecie rozgorzała się dyskusja o konieczności budowy sygnalizacji lub naziemnej kładki czy innych rozwiązań.

 

Zaproszenie na Dzień Wody do Przecławia

Category: w wolnym czasie

dzien wody Wody pitnej brakuje setkom milionów ludzi na całym świecie. Światowy Dzień Wody to dobry moment, by przypomnieć, że wodę trzeba szanować. Już w najbliższą sobotę na terenie Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławi będą czekały różne atrakcje związane z tym świętem. Będzie edukacyjnie, ekologicznie i ciekawie dla osób w każdym wieku. Tej atrakcji nie można przeoczyć.

Trwa rekrutacja młodzieży do ciekawego projektu

Category: w wolnym czasie

ogrodek warzywnyJuż niedługo uczniowie klasy VII i VIII na terenie Gminny Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu sprawdzą teorię Gałczyńskiego. W Przecławiu powstaną ogródki warzywne, którymi zajmie się młodzież z naszej gminy. To wszystko w ramach Klubu Młodego Ekologa działającego w domu kultury. Właśnie trwa rekrutacja chętnych uczniów - są jeszcze wolne miejsca.