logo gif 10lat

Open menu

32 items tagged "gazeta"

Wyników 1 - 20 z 32

Sprostowanie po cichutku

Category: lokalne wydawnictwa

gmina kolbaskowo info sprostowanieOd kilku miesięcy na terenie gminy ukazuje się miesięcznik gminakołbaskowo.info. Wokół polickiego redaktora naczelnego zebrali się chętni do publikowania nieczęsto kłamliwych treści. Na reakcję pomówionych osób i instytucji nie trzeba było czekać - sprawy skierowano do sądu. Po pierwszych wyrokach redakcja opublikowała kilka dni temu sprostowania. Sęk w tym, że niewielu mieszkańców miało szanse się z nimi zapoznać.

Kto wydaje miesięcznik gminakołbaskowo.info ?

Category: nasze sprawy

kolbaskowo info 5W ostatni weekend ukazał się kolejny numer miesięcznika gminakołbaskowo .info sygnowany jako dodatek do Tygodnika Polickiego. O niskiej jakości przedstawianych w nim treści i pseudo-rewelacji "z kołbaskowskich pół i łąk" wielu mogło już się przekonać nie raz. Okazuje się jednak, że ostatni z numerów pojawił się kompletnie nielegalnie. A właściciel tygodnika - Grzegorz Świstak - poinformował, że logo i stopka redakcyjna zostały użyte bez jego zgody. Sprawę "lokalnej partyzantki" będzie badać policja.

 

Listopadowy Puls Przecławia już w skrzynkach

Category: lokalne wydawnictwa

pp-listopadWłaśnie ukazał się 48 numer miesięcznika "Puls Przecławia", w którym znajdziemy w wiele informacji z naszego regionu. Listopadowa gazetka czeka, tak jak zawsze, w skrzynkach pocztowych - pod warunkiem, że przebijecie się przez stos reklamówek przedwyborczych i przedświątecznych gazetek z hipermarketów. Zapraszamy do lektury.

47 numer "Pulsu Przecławia" już w skrzynkach

Category: lokalne wydawnictwa

puls-pazdziernik-2014-W ostatni weekend ukazał się październikowy numer miesięcznika "Puls Przecławia" w którym znajdziemy wiele informacji z naszego regionu. Gazetka od ponad czterech lat bezpłatnie trafia do skrzynek Przecławia, Warzymic, Kołbaskowa i kilku mniejszych okolicznych miejscowości.

Wrześniowy Puls już w skrzynkach

Category: lokalne wydawnictwa

Puls-Przeclawia-46-Właśnie ukazał się 46 numer miesięcznika "Puls Przecławia", w którym znajdziemy w nim wiele informacji z naszego regionu. Od ponad czterech lat gazetka trafia bezpłatnie do skrzynek mieszkańców Przecławia, Warzymic i okolic. Zapraszamy do lektury.

Wakacyjny "Puls Przecławia" już w skrzynkach

Category: lokalne wydawnictwa

puls-przeclawia-45-Mamy już w skrzynkach pocztowych wakacyjny numer "Pulsu Przecławia". Ten bezpłatny miesięcznik o nakładzie 3000 egzemplarzy trafia do mieszkańców Przecławia, Warzymic oraz kilku mniejszych miejscowości gminy Kołbaskowo. Jeśli ktoś aktualnie przebywa na wakacjach to zapraszamy do pobrania aktualnego numeru w wersji .pdf z naszej strony.

Czerwcowy Puls już w skrzynkach

Category: lokalne wydawnictwa

czerwcowy-puls-w-skrzynkachW ostatni weekend ukazał się 44 numer miesięcznika "Puls Przecławia". Ten lokalny periodyk od ponad 4 lat trafia bezpłatnie do skrzynek pocztowych mieszkańców Przecławia, Warzymic oraz niektórych mniejszych miejscowości Gminy Kołbaskowo. Zapraszamy do lektury.

43 numer "Pulsu Przecławia" już w skrzynkach

Category: lokalne wydawnictwa

Puls-Przeclawia-43-W ostatni weekend ukazał się majowy numer miesięcznika "Puls Przecławia" w którym znajdziemy wiele informacji z naszego regionu. Gazetka od ponad czterech lat bezpłatnie trafia do skrzynek Przecławia, Warzymic, Kołbaskowa i kilku mniejszych okolicznych miejscowości.

Cztery lata "Pulsu Przecławia" !

Category: lokalne wydawnictwa

Puls-Przeclawia-42-W połowie marca 2010 roku ukazał się pierwszy numer miesięcznika "Puls Przecławia". Do dziś doczekaliśmy się 42 numerów tej bezpłatnej gazetki, która trafia do skrzynek pocztowych mieszkańców Przecławia, Warzymic i okolic. W ostatni weekend ukazał się kolejny numer. Redakcji gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wieści marnych treści

Category: sesje gminne i nie tylko

wiesci-marnych-tresciPrzed kilkoma dniami na lokalnym rynku wydawniczym pojawił się nowy miesięcznik pod nazwą "Wieści z Kołbaskowa". To dość ładnie wydany periodyk, na dobrym papierze i w pełnym kolorze. Nakład niemały, bo 5 tysięcy egzemplarzy, dostarczany przez listonoszy wprost do skrzynek mieszkańców gminy. I z chęcią moglibyśmy promować go na portalu przeclaw24, bo wydawanie lokalnych, niedochodowych czasopism jest dużym poświęceniem nie tylko czasu, ale także pieniędzy. Jednak z uwagi na liczne przekłamania już w pierwszym numerze, nie zrobimy tego. Bo radny gminy - Mirosław Pasterski na łamach "Wieści z Kołbaskowa" wielokrotnie, z pełną premedytacją, mówiąc najdelikatniej, dalece mija się z prawdą.
 

Ukazał się kolejny numer "Pulsu Przecławia"

Category: lokalne wydawnictwa

plus-przeclawia-41-W ostatni weekend ukazał się 41 numer miesięcznika "Puls Przecławia". Jak zawsze znajdziemy w nim wiele informacji z naszego regionu. Gazetka trafia bezpłatnie do skrzynek mieszkańców Przecławia, Warzymic i okolic.

Czterdziesty "Puls" w skrzynkach

Category: lokalne wydawnictwa

Puls-Przeclawia-40-Ukazał się czterdziesty numer "Pulsu Przecławia". Styczniowy numer tego bezpłatnego miesięcznika trafił już do skrzynek pocztowych mieszkańców Przecławia, Warzymic, Kołbaskowa i kilku mniejszych miejscowości naszej gminy. Redakcji gratulujemy jubileuszowego numeru ... i czekamy na następne.

Wyszedł świąteczny "Puls Przecławia"

Category: lokalne wydawnictwa

puls-przeclawia-39-W ostatni weekend ukazał się 39, przedświąteczny numer "Pulsu Przecławia". Grudniowy numer tego bezpłatnego miesięcznika trafia do skrzynek pocztowych mieszkańców Przecławia, Warzymic, Kołbaskowa i kilku mniejszych miejscowości naszej gminy. I tak już od ponad 3 lat.

Poszukaj w skrzynce listopadowego "Pulsu Przecławia"

Category: lokalne wydawnictwa

puls-przeclawia-38-Właśnie ukazał się 38 numer miesięcznika "Puls Przecławia". Ten lokalny periodyk od ponad 3 lat trafia bezpłatnie do skrzynek pocztowych mieszkańców Przecławia, Warzymic oraz niektórych mniejszych miejscowości Gminy Kołbaskowo. Zapraszamy do lektury.

Ukazał się kolejny numer "Pulsu Przecławia"

Category: lokalne wydawnictwa

puls-przeclawia-37-W ostatni weekend ukazał się 37 numer miesięcznika "Puls Przecławia". Jak zawsze znajdziemy w nim wiele informacji z naszego regionu. Obecnie jest to jedyne czasopismo, które regularnie ukazuje się na terenie Gminy Kołbaskowo. Nakład miesięcznika to 3000 egzemplarzy. Gazetka trafia bezpłatnie do skrzynek mieszkańców Przecławia, Warzymic i okolic.

36 numer "Pulsu Przecławia" już w skrzynkach

Category: lokalne wydawnictwa

puls-przeclawia-36-Właśnie ukazał się wrześniowy numer miesięcznika "Puls Przecławia" w którym znajdziemy wiele informacji z naszego regionu. Jest to jedyne czasopismo, które regularnie ukazuje się na terenie Gminy Kołbaskowo. Obecny nakład miesięcznika to 3000 egzemplarzy + około 300 pobrań w formacie pdf z naszej strony. Gazetka trafia do naszych skrzynek bezpłatnie.

Wakacyjny "Puls Przecławia" już w skrzynkach

Category: lokalne wydawnictwa

puls-przeclawia-35-Mamy już w skrzynkach pocztowych wakacyjny numer "Pulsu Przecławia". Ten bezpłatny miesięcznik o nakładzie 2500 egzemplarzy trafia do mieszkańców Przecławia, Warzymic oraz kilku mniejszych miejscowości gminy Kołbaskowo. Jeśli ktoś aktualnie przebywa na wakacjach to zapraszamy do pobrania aktualnego numeru w wersji .pdf z naszej strony.

Ukazał się 34 numer "Pulsu Przecławia"

Category: lokalne wydawnictwa

puls-przeclawia-34Właśnie ukazał się 34 numer "Pulsu Przecławia". Najnowszy numer bezpłatnego miesięcznika powinien się znaleźć w skrzynkach mieszkańców Przecławia, Warzymic, Kołbaskowa i kilku mniejszych miejscowości naszej gminy.


Trzy lata "Pulsu Przecławia" !

Category: lokalne wydawnictwa

puls-przeclawia-34-Trzy lata bije "Puls Przecławia". Właśnie ukazał się trzydziesty czwarty jubileuszowy numer tego lokalnego periodyku. Każdy numer tego bezpłatnego miesięcznika trafia do skrzynek pocztowych mieszkańców Przecławia, Warzymic, Kołbaskowa i kilku mniejszych miejscowości naszej gminy. Redakcji gratulujemy ... i czekamy na następne.

Przedstawiamy wielkanocny "Puls Przecławia"

Category: lokalne wydawnictwa

wielkanocny-puls-przeclawiaJuż prawie trzy lata ukazuje się na naszych osiedlach bezpłatny miesięcznik "Puls Przecławia". W ostatni weekend ukazał się właśnie marcowy - wielkanocny numer. Gazetka dociera bezpłatnie do skrzynek mieszkańców Przecławia, Warzymic, Kołbaskowa i kilku mniejszych okolicznych miejscowości.