logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

reklama
Baner Powiat Police 2020 500x250

WolneSlowa GIF

Kilometrowy odcinek w Ustowie do remontu!

ustowo drogaDobra wiadomość dla mieszkańców Ustowa i kierowców poruszających się przez tę miejscowość. Droga powiatowa biegnąca przez Ustowo doczeka się remontu - zapowiada Starostwo Powiatowe w Policach.

 

 

 

 

 

Chodzi o odcinek o długości około kilometra. Obecnie droga jest bardzo zniszczona, pełna dziur i ubytków, brakuje także chodników. Jak poinformował Andrzej Bednarek, starosta policki, najpóźniej w czerwcu tego roku zostanie ogłoszony przetarg na prace budowlane. Na remont generalny drogi powiatowej biegnącej przez miejscowość Ustowo, Starostwo Powiatowe w Policach otrzymało dofinansowanie w wysokości 6,6 mln złotych z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na 2024 r.

   reklama

Fruktolinka Zdrowa Żywność

Hair-House

WolneSlowa GIF

Ancora Warzymice

 

Koszt całej inwestycji szacuje się na około 11 mln zł. Jak dowiedzieliśmy się w Starostwie, czynione są starania o pozyskanie brakującej kwoty. Pomoc obiecała także Gmina Kołbaskowo.

Dodajmy, że wcześniej wyremontowana została droga biegnąca z Ustowa przez Kurów, Siadło Dolne, Siadło Górne do Smętowic, gdzie znajduje się skrzyżowanie drogi powiatowej z drogą krajową nr 13.

Pin It

Informacja dotycząca wymogów rozporządzenia o ochronie danych „RODO”

Informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Klikając przycisk ZROZUMIAŁEM wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu. Czytaj więcej…

Zrozumiałem