ancora warzymice

Szukaj w portalu

Fotorelacja z festynu w Warniku

piknik-w-warnikuW sobotę, 14 września, w Warniku odbył się festyn sportowo-rodzinny zorganizowany przez Stowarzyszenie LZS Warnik. W tym dniu uroczyście oddano do użytku nowy plac wypoczynkowy dla mieszkańców. Organizatorzy festynu przygotowali dla wszystkich wiele atrakcji, odbyły się m.in. turnieje piłki nożnej i plażowej oraz przejażdżki samochodem rajdowym. Warnik odwiedzili także piłkarze Pogoni Szczecin oraz kierowca rajdowy Adrian Paluszkiewicz.

 

Zeszłoroczny piknik odbył się podczas deszczowej i zimnej pogody. W tym roku aura dla Warnika była bardzo łaskawa. To była piękna i ciepła sobota. Na początku imprezy poświęcono i uroczyście oddano do użytku mieszkańcom nowy plac wypoczynkowy. W Warniku pojawiła się nowa wiata, ławki ze stolikami, stojaki rowerowe, miejsce na ognisko i inne elementy. To jeden z czterech placy wypoczynkowych, który powstał w tym roku dzięki inwestycji gminy Kołbaskowo.

W programie festynu nie zabrakło konkursów i zabaw dla dzieci, były dmuchane skakańce, strzelanie z paintballa, pokazy w wykonaniu straży pożarnej, straży granicznej oraz policji. Był poczęstunek wojskową grochówką, pajdą chleba ze swojskim smalcem, kawą "a'la Warnik" i domowym ciachem.

Składamy wielkie podziękowania dla licznego grona, bez którego tej imprezy byśmy nie przygotowali - mówi Paweł Baczyński z LZS Warnik. Dziękujemy Dyrektorom Szkół w Kołbaskowie i Będargowie, Pani Wójt, członkom LZS Warnik, Pani Sołtys, Małgorzacie Klebańskiej ze "Spartakusa", Policji w Mierzynie, Żandarmerii Wojskowej ze Szczecina, Straży Granicznej, Straży Pożarnej z naszej gminy, Stowarzyszeniu PZP "Skarb", miłośnikom pojazdów i sprzętu militarnego z Trzebieży, DeeJay'owi Luka Nova, Markowi Siwa, Wiktorowi Misiakowi, Apolonii Roszak, Firmie "Viva Natura" z Kamieńca. Mam nadzieję że nikogo nie pominąłem - wielkie dzięki dla wszystkich.

Sponsorami imprezy były także firmy prywatne m.in. Alfa-Fruit, Ciroko, Sklep Komputronik, Cyfrowy Polsat, Siemaszko, MN Sport, Zakład Budowlany M.A.T.A, Adam Becker, Sławomir Wajdzik oraz Krzysztof Ozga.

 

Pin It