ancora warzymice

Szukaj w portalu

Wiadomości ze Szczecina

Nissan i Peugeot w Ustowie ?

dzialki-ustowoWszystko wygląda na to, że w Ustowie w okolicy Hotelu "Silver" powstaną kolejne salony samochodowe. W ostatnim czasie na otwartych przetargach gmina Kołbaskowo zbyła kilka działek pod działalność gospodarczą w tej lokalizacji. Kupujący : Polmotor oraz Drewnikowski prawdopodobnie wybudują tam swoje kolejne salony samochodowe. Oficjalnie nowi nabywcy - nie informują o szczegółach swoich inwestycji.

 

 

Pod młotek na przetargu w Kołbaskowie poszły trzy działki w obrębie Ustowo o numerach 47/23, 47/24 oraz 47/25. Każda o powierzchni ok. 3.100m2 i cenie 1 mln zł. Czwarta, największa działka o nr 47/26 - nie znalazła jeszcze nabywcy. Jest trzykrotnie większa, ma ponad 12.000m2 i kosztuje prawie 2 mln zł.

Ustowo robi się powoli zagłębiem samochodowym Szczecina. Obecnie w kilku salonach ulokowanych tutaj można kupić auta marek : Ford, BMW, Mitsubishi, Hyundai, Suzuki oraz Mini. Prawdopodobnie za rok dołączą do nich: Peugeot oraz Nissan.

Obecnie w zasobach gminy są jeszcze działki pod budownictwo przemysłowe i indywidualne. Gmina otwarta jest na inwestorów, przedsiębiorców oraz budownictwo indywidualne. Dużym zainteresowaniem cieszą się także przetargi na działki w Warzymicach i Kamieńcu. Wszystkie podzielone są na około 1000m2 i idealne nadają się pod budowę domu jednorodzinnego.

Pin It