medentes przeclaw

 reklama

Szukaj w portalu

W "Biedronce" otworzono drugą kasę. Są ofiary [PILNE]

biedronka kolejkiTragedia w przecławskiej biedronce. W wyniku nieoczekiwanego otwarcia drugiej kasy, tłum kupujących masowo uciekł spod kasy numer jeden i rzucił się do krótszej kolejki tratując innych. Tych, którzy pozostali przy pierwszej kasie uznaje się za największych frajerów, gdyż musieli poczekać na skasowanie towarów 20 minut dłużej.

 

 

Jak się dowiedzieliśmy, pod koniec handlowej niedzieli w sklepie zapanował chaos. A w mediach społecznościowych krążą już zdjęcia, na których wyraźnie widać porozrzucane towary, fragmenty rozdeptanych bagietek, pobitych słoików i coś co przypomina słodziaka z ostatnich promocji. A wszystko zaczęło się od słów jednej z pracownic, która oświadczyła głośno, że "zaprasza do drugiej kasy".

Według zgodnych zeznań świadków wynika, że tłum kolejkowiczów zaczął się przemieszczać już trochę wcześniej, na widok zbliżającej się kasjerki. Niektórzy rozgryźli jej intencje zanim zdążyła zdjąć blokadę z przejścia. Jednak najgorsze zaczęło się wtedy, kiedy było już pewne, że pod długim oczekiwaniu, wreszcie otworzy się kolejna kasa. I wtedy rozpoczął się efekt domina.

Wyszłam na chwilę z kolejki - mówi Pani Dorota - bo zauważyłam, że przy monopolowym stoją na promocji VIPowskie sześciopaki. Ale kiedy na sali padły złowieszcze słowa kasjerski, już nie oglądałam się za siebie, tylko z tymi puszkami pod pachą jak najszybciej gnałam po koszyk, aby zająć najlepsze miejsce. Jednak inni byli szybciej.

Okazuje się, że ze środka kolejki numer jeden, wydostało się najszybciej 10 osób, które przyblokowały kolejnych 20 osób z końca kolejki - jak wynika z policyjnych ustaleń. A dodatkowych kilkunastu porzuciło dalsze zakupy mimo, że byli dopiero przy lodówkach. Zaraz potem rozpoczęły się kłótnie pod tytułem "ja byłam przed panem", "ten pan tu nie stał" oraz "przecież pani w poprzedniej kolejce była za mną".

Ci, którzy zignorowali komendę do przegrupowania się i pozostali w kolejce do kasy numer 1 - musieli długo czekać na skasowanie. Nie wiadomo czy jutro będą mogli spojrzeć sobie w lustro. Policja sprawdza też, czy przebywają legalnie na terenie naszego kraju i mają polskie obywatelstwo.

biedronka balagan 2biedronka balagan

 

Inspiracja z aszdziennik.pl, która jest oczywiście żartem primaaprilisowym

Pin It