ancora warzymice

baner nana 2019 09

Szukaj w portalu

Lista kandydatów do Sejmiku

urna_W wyborach samorządowych dostaniemy 4 karty do głosowania - ta będzie najdłuższa. Do Sejmiku kandyduje 110 osób - w tym 1 z Warzymic i 1 z Ostoji. Powiat Police (do którego należymy) jest w 1 okręgu razem z miastem Szczecin - to największy bo aż 8 mandatowy okręg - dlatego tu zarejestrowało się najwięcej list i kandydatów. Przedstawiamy 4 - ostatnią część spisu kandydatów - do Sejmiku Zachodniopomorskiego.

 

 

 

 

 


 
Lista Komitet Pozycja Nazwisko Imiona Wiek Miejsce zam.
1 KW Sojuszu Lewicy Demokratycznej 1 Wieczorek Dariusz Krzysztof 45 Szczecin
1 KW Sojuszu Lewicy Demokratycznej 2 Koś Ewa Izabela 58 Wołczkowo
1 KW Sojuszu Lewicy Demokratycznej 3 Kasznia Magdalena Anna 37 Mierzyn
1 KW Sojuszu Lewicy Demokratycznej 4 Barański Jerzy Aleksander 58 Szczecin
1 KW Sojuszu Lewicy Demokratycznej 5 Dadej Mariusz Leszek 43 Trzebież
1 KW Sojuszu Lewicy Demokratycznej 6 Szymański Dariusz 48 Szczecin
1 KW Sojuszu Lewicy Demokratycznej 7 Iwko Stanisław 63 Szczecin
1 KW Sojuszu Lewicy Demokratycznej 8 Zajfert Ryszard 64 Szczecin
1 KW Sojuszu Lewicy Demokratycznej 9 Kazuba Anna Krystyna 64 Szczecin
1 KW Sojuszu Lewicy Demokratycznej 10 Jekiel Jacek Jerzy 53 Mierzyn
1 KW Sojuszu Lewicy Demokratycznej 11 Graczyk Zbigniew Florian 61 Szczecin
1 KW Sojuszu Lewicy Demokratycznej 12 Oklejak Joanna Dorota 41 Szczecin
1 KW Sojuszu Lewicy Demokratycznej 13 Manduk Jerzy Edward 61 Wołczkowo
1 KW Sojuszu Lewicy Demokratycznej 14 Prusik Kazimierz Stanisław 52 Szczecin
1 KW Sojuszu Lewicy Demokratycznej 15 Borkowski Bartosz Jerzy 22 Szczecin
1 KW Sojuszu Lewicy Demokratycznej 16 Śmigielska Małgorzata Katarzyna 44 Szczecin







2 KW Polskie Stronnictwo Ludowe 1 Nowak Anna 61 Szczecin
2 KW Polskie Stronnictwo Ludowe 2 Rzepa Jarosław Michał 38 Szczecin
2 KW Polskie Stronnictwo Ludowe 3 Fedeńczak Adam 57 Nowogard
2 KW Polskie Stronnictwo Ludowe 4 Frąś Józef Jan 57 Szczecin
2 KW Polskie Stronnictwo Ludowe 5 Stankowski Sławomir Krzysztof 58 Szczecin
2 KW Polskie Stronnictwo Ludowe 6 Praduń Urszula 67 Szczecin
2 KW Polskie Stronnictwo Ludowe 7 Kubus Marcin Piotr 40 Ostoja
2 KW Polskie Stronnictwo Ludowe 8 Kopczyński Waldemar 50 Szczecin
2 KW Polskie Stronnictwo Ludowe 9 Grochowalska Władysława 57 Szczecin
2 KW Polskie Stronnictwo Ludowe 10 Romanowski Józef 72 Szczecin
2 KW Polskie Stronnictwo Ludowe 11 Szafarkiewicz Ryszard Marek 62 Szczecin
2 KW Polskie Stronnictwo Ludowe 12 Riabinow Hubert Adam 38 Szczecinek
2 KW Polskie Stronnictwo Ludowe 13 Greś Damian Maciej 35 Szczecin
2 KW Polskie Stronnictwo Ludowe 14 Mackiewicz Radosław Wojciech 55 Płoty
2 KW Polskie Stronnictwo Ludowe 15 Kubas Daniel 34 Mosty
2 KW Polskie Stronnictwo Ludowe 16 Engelhardt Juliusz 55 Szczecin







3 KW Polska Partia Pracy - Sierpień 80 1 Baraniak Patrycja Olga 25 Szczecin
3 KW Polska Partia Pracy - Sierpień 80 2 Marek Katarzyna Anna 29 Szczecin
3 KW Polska Partia Pracy - Sierpień 80 3 Olkowska Małgorzata 46 Szczecin
3 KW Polska Partia Pracy - Sierpień 80 4 Maciejasz Marek Zygmunt 48 Człopa
3 KW Polska Partia Pracy - Sierpień 80 5 Sulecka Justyna Katarzyna 42 Szczecin
3 KW Polska Partia Pracy - Sierpień 80 6 Fydrych Monika Magdalena 23 Szczecin
3 KW Polska Partia Pracy - Sierpień 80 7 Szczybelska Agnieszka 24 Szczecin







4 KW Platforma Obywatelska RP 1 Tałasiewicz Marek Jan 67 Szczecin
4 KW Platforma Obywatelska RP 2 Łojko Jarosław 35 Szczecin
4 KW Platforma Obywatelska RP 3 Niedzielski Andrzej Antoni 55 Szczecin
4 KW Platforma Obywatelska RP 4 Obrycki Norbert Piotr 38 Szczecin
4 KW Platforma Obywatelska RP 5 Kalina Teresa 58 Szczecin
4 KW Platforma Obywatelska RP 6 Tkaczyk Cezary Sławomir 44 Warzymice
4 KW Platforma Obywatelska RP 7 Przerwa Tomasz Henryk 51 Police
4 KW Platforma Obywatelska RP 8 Garnowski Jacek Marek 48 Mierzyn
4 KW Platforma Obywatelska RP 9 Kryzan Paweł Tomasz 33 Szczecin
4 KW Platforma Obywatelska RP 10 Wójcik Krzysztof Piotr 27 Szczecin
4 KW Platforma Obywatelska RP 11 Głaz Antoni Aleksander 53 Wołczkowo
4 KW Platforma Obywatelska RP 12 Halec Wojciech 42 Bezrzecze
4 KW Platforma Obywatelska RP 13 Komorowski Adam Tomasz 35 Szczecin
4 KW Platforma Obywatelska RP 14 Bartoszewicz Zygmunt 57 Szczecin
4 KW Platforma Obywatelska RP 15 Zajdel Marek 44 Szczecin
4 KW Platforma Obywatelska RP 16 Sobolewska Agnieszka 38 Szczecin







5 KW Prawo I Sprawiedliwość 1 Dobrzyński Leszek 43 Szczecin
5 KW Prawo I Sprawiedliwość 2 Drzazga Kazimierz 59 Police
5 KW Prawo I Sprawiedliwość 3 Stankiewicz Robert 44 Szczecin
5 KW Prawo I Sprawiedliwość 4 Przybylska Agnieszka 48 Sławoszewo
5 KW Prawo I Sprawiedliwość 5 Adamska Grażyna Teresa 57 Szczecin
5 KW Prawo I Sprawiedliwość 6 Plaugo Łucja Janina 57 Szczecin
5 KW Prawo I Sprawiedliwość 7 Bączkowski Marek Władysław 53 Szczecin
5 KW Prawo I Sprawiedliwość 8 Szatkowska Iwona 50 Szczecin
5 KW Prawo I Sprawiedliwość 9 Zalewska-Kubicka Ludmiła Kazimiera 67 Szczecin
5 KW Prawo I Sprawiedliwość 10 Modzelewski Tadeusz Waldemar 53 Szczecin
5 KW Prawo I Sprawiedliwość 11 Bodnar Krystyna 69 Szczecin
5 KW Prawo I Sprawiedliwość 12 Kłos Lidia Danuta 40 Szczecin
5 KW Prawo I Sprawiedliwość 13 Cieszyński Remigiusz Tomasz 34 Szczecin
5 KW Prawo I Sprawiedliwość 14 Karut Andrzej 61 Szczecin
5 KW Prawo I Sprawiedliwość 15 Masacz Bożena Maria 64 Szczecin
5 KW Prawo I Sprawiedliwość 16 Niburski Rafał 25 Szczecin







6 KW Prawica Rzeczypospolitej 1 Słomski Piotr 26 Nowogard
6 KW Prawica Rzeczypospolitej 2 Danielak Zbigniew 60 Szczecin
6 KW Prawica Rzeczypospolitej 3 Zaranek Paweł Tomasz 27 Budzieszewice
6 KW Prawica Rzeczypospolitej 4 Witek Wiesław Leszek 33 Police
6 KW Prawica Rzeczypospolitej 5 Muzyczuk Czesława Teresa 65 Szczecin
6 KW Prawica Rzeczypospolitej 6 Pigla Ryszard 55 Szczecin







7 KW Nasz Dom Polska - Samoobrona Andrzeja Leppera 1 Kotiasz Waldemar 43 Szczecin
7 KW Nasz Dom Polska - Samoobrona Andrzeja Leppera 2 Tuczyk Michał Przemysław 22 Szczecin
7 KW Nasz Dom Polska - Samoobrona Andrzeja Leppera 3 Wysocka Sylwia 28 Police
7 KW Nasz Dom Polska - Samoobrona Andrzeja Leppera 4 Konieczny Roman 64 Szczecin
7 KW Nasz Dom Polska - Samoobrona Andrzeja Leppera 5 Piszczoła Grażyna Maria 64 Szczecin
7 KW Nasz Dom Polska - Samoobrona Andrzeja Leppera 6 Krzyśków Władysław 84 Szczecin
7 KW Nasz Dom Polska - Samoobrona Andrzeja Leppera 7 Migulska Edyta 27 Niekłończyca
7 KW Nasz Dom Polska - Samoobrona Andrzeja Leppera 8 Krusikiewicz Ryszard 61 Szczecin







8 Koalicyjny KW Lewica 1 Napieralski Michał 29 Szczecin
8 Koalicyjny KW Lewica 2 Pawlak Edyta 28 Stróżewo
8 Koalicyjny KW Lewica 3 Knap Mieczysław 53 Stróżewo
8 Koalicyjny KW Lewica 4 Zielska Małgorzata 33 Stargard Szczeciński
8 Koalicyjny KW Lewica 5 Ozimkowska Karina 33 Stargard Szczeciński
8 Koalicyjny KW Lewica 6 Worytko Marzena 35 Myślibórz
8 Koalicyjny KW Lewica 7 Świat Łukasz 19 Goleniów
8 Koalicyjny KW Lewica 8 Seredyńska Józefa 58 Stargard Szczeciński







9 KW Narodowego Odrodzenia Polski 1 Durbajło Maria Anna 24 Świdwin
9 KW Narodowego Odrodzenia Polski 2 Czerwiński Łukasz 20 Szczecin
9 KW Narodowego Odrodzenia Polski 3 Zazula Daniel Stanisław 62 Szczecin
9 KW Narodowego Odrodzenia Polski 4 Lisiewicz Arkadiusz 23 Szczecin
9 KW Narodowego Odrodzenia Polski 5 Skurzewska Anetta Honorata 36 Wałcz







11 KWW Niezależny Ruch Społeczny Zachodniopomorskie 1 Maliszewski Andrzej Krzysztof 56 Szczecin
11 KWW Niezależny Ruch Społeczny Zachodniopomorskie 2 Kałuża Elżbieta 41 Szczecin
11 KWW Niezależny Ruch Społeczny Zachodniopomorskie 3 Paradowski Tadeusz Janusz 61 Szczecin
11 KWW Niezależny Ruch Społeczny Zachodniopomorskie 4 Magdziński Jakub 35 Szczecin
11 KWW Niezależny Ruch Społeczny Zachodniopomorskie 5 Grzenkowicz Izabela Barbara 40 Szczecin
11 KWW Niezależny Ruch Społeczny Zachodniopomorskie 6 Schmidt Mirosław Antoni 55 Dołuje
11 KWW Niezależny Ruch Społeczny Zachodniopomorskie 7 Turbo Zbigniew 62 Szczecin







12 KW Liga Polskich Rodzin 1 Machaj Marek 60 Szczecin
12 KW Liga Polskich Rodzin 2 Karaczun Tadeusz 60 Gryfino
12 KW Liga Polskich Rodzin 3 Keller Mirosław 80 Szczecin
12 KW Liga Polskich Rodzin 4 Dziedzic Marek 50 Szczecin
12 KW Liga Polskich Rodzin 5 Bruski Adam 22 Szczecin

 

Kompletne zestawienia kandydatów na wszystkie stanowiska do pobrania na naszej stronie w menu "zawsze pod ręką" - lub przez ten link


Pin It