Kto, gdzie kandyduje [OFICJALNA LISTA]
Znamy już wszystkich kandydatów w tegorocznych wyborach samorządowych. Na wójta gminy, do rady gminy, do rady powiatu oraz do sejmiku województwa Zachodniopomorskiego. Wszystkie poniższe nazwiska znajdą się na czterech kartach do głosowania.
Kandydaci na wójta gminy Kołbaskowo
Nazwisko i Imiona | Wiek | Nazwa komitetu | Miejsce zam. | Treść oświadczenia lustracyjnego | |
1 | SCHWARZ Małgorzata | 51 | KWW KLUB PRZYJACIÓŁ GMINY KOŁBASKOWO | Siadło Górne | |
2 | WIERZBICKI Ryszard | 56 | KWW TU DZIAŁAMY BO TU MIESZKAMY | Kołbaskowo | otrzymano treść oświadczenia z IPN |
Kandydaci na radnego gminy Kołbaskowo
Okręg | ||||
1 | Kołbaskowo, Siadło Górne, Rosówek | |||
Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zam. | Komitet | |
LIS Izabela Elżbieta | 50 | Kołbaskowo | KWW IZY LIS | |
MAZUR Anna | 35 | Siadło Górne | KWW KLUB PRZYJACIÓŁ GMINY KOŁBASKOWO | |
WIERZBICKI Ryszard | 56 | Kołbaskowo | KWW TU DZIAŁAMY BO TU MIESZKAMY | |
2 | Kamieniec, Moczyły, Kamionki, Pargowo, Siadło Dolne. | |||
Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zam. | Komitet | |
NESTOROWICZ Karolina Natalia | 20 | Kołbaskowo | KWW TU DZIAŁAMY BO TU MIESZKAMY | |
WOŹNIAK Roman Stanisław | 48 | Moczyły | KWW KLUB PRZYJACIÓŁ GMINY KOŁBASKOWO | |
3 | Kurów, Ustowo | |||
Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zam. | Komitet | |
JAKUBOWSKI Mateusz | 29 | Kurów | KWW TU DZIAŁAMY BO TU MIESZKAMY | |
KRZYWICKA Dorota | 46 | Siadło Dolne | KWW KLUB PRZYJACIÓŁ GMINY KOŁBASKOWO | |
4 | Barnisław, Będargowo, Karwowo, Smolęcin | |||
Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zam. | Komitet | |
DZIKOWSKI Sławomir Mariusz | 46 | Barnisław | KWW SŁAWOMIRA MARIUSZA DZIKOWSKIEGO | |
KLEBAŃSKA Małgorzata Elżbieta | 51 | Barnisław | KWW KLUB PRZYJACIÓŁ GMINY KOŁBASKOWO | |
RYCHEL Małgorzata | 45 | Będargowo | KWW MAŁGORZATY RYCHEL | |
5 | Bobolin, Stobno, Warnik | |||
Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zam. | Komitet | |
DĄBROWSKA Barbara Iwona | 51 | Stobno | KWW KLUB PRZYJACIÓŁ GMINY KOŁBASKOWO | |
GIENIUSZ Andrzej Wiktor | 37 | Stobno | KWW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | |
WINDLER Krystian Bogdan | 20 | Stobno | KWW TU DZIAŁAMY BO TU MIESZKAMY | |
6 | Ostoja, Przylep, Rajkowo | |||
Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zam. | Komitet | |
BARCZYŃSKA Ewa | 57 | Rajkowo | KWW TU DZIAŁAMY BO TU MIESZKAMY | |
BIENKIEWICZ Grzegorz | 46 | Przylep | KWW GRZEGORZA BIENKIEWICZA | |
GRZYBOWSKA Bożena Krystyna | 46 | Ostoja | KWW KLUB PRZYJACIÓŁ GMINY KOŁBASKOWO | |
7 | Przecław od numeru 1 do numeru 28A, ulice: Aleja Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Brzozowa oraz Smętowice | |||
Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zam. | Komitet | |
KAŹMIERCZAK Marcin Maciej | 43 | Przecław | KWW TU DZIAŁAMY BO TU MIESZKAMY | |
RATAJCZYK Czesława Wioletta | 43 | Przecław | KWW KLUB PRZYJACIÓŁ GMINY KOŁBASKOWO | |
8 | Przecław od numeru 29 do numeru 48A | |||
Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zam. | Komitet | |
SYPNIEWSKA Anna | 56 | Przecław | KWW KLUB PRZYJACIÓŁ GMINY KOŁBASKOWO | |
SZACIŁŁO-KAŹMIERCZAK Magdalena Katarzyna | 41 | Przecław | KWW TU DZIAŁAMY BO TU MIESZKAMY | |
9 | Przecław od numeru 49 do numeru 57D | |||
Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zam. | Komitet | |
JEZIERSKA Małgorzata Jolanta | 53 | Przecław | KWW TU DZIAŁAMY BO TU MIESZKAMY | |
KUFEL Tomasz Piotr | 47 | Przecław | KWW KLUB PRZYJACIÓŁ GMINY KOŁBASKOWO | |
10 | Przecław od numeru 58 do numeru 84A | |||
Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zam. | Komitet | |
SMOLICZ Grzegorz | 44 | Przecław | KWW KLUB PRZYJACIÓŁ GMINY KOŁBASKOWO | |
SZUSZKIEWICZ Iwona Renata | 53 | Przecław | KWW TU DZIAŁAMY BO TU MIESZKAMY | |
11 | Przecław od numeru 85 do końca | |||
Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zam. | Komitet | |
CHYLIŃSKI Wojciech Sylwester | 27 | Przecław | KWW TU DZIAŁAMY BO TU MIESZKAMY | |
TRZEBIŃSKA Dorota | 57 | Kołbaskowo | KWW KLUB PRZYJACIÓŁ GMINY KOŁBASKOWO | |
12 | Warzymice od numeru 1 do numeru 70 oraz ulice: Rubinowa, Słoneczna, Oliwkowa, Szafirowa, Turkusowa, Wrzosowa, Złota | |||
Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zam. | Komitet | |
GÓRECKA-PRZYBYCIEŃ Arleta Ewa | 50 | Kurów | KWW TU DZIAŁAMY BO TU MIESZKAMY | |
SZCZUPLAK Zbigniew | 57 | Warzymice | KWW KLUB PRZYJACIÓŁ GMINY KOŁBASKOWO | |
13 | Warzymice ulice: Tęczowe Ogrody, Dębowa, Irysowa, Pod Zodiakiem, Zaciszna, Sympatyczna | |||
Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zam. | Komitet | |
MAJEWSKA-GARGULA Edyta | 42 | Warzymice | KWW TU DZIAŁAMY BO TU MIESZKAMY | |
PRZEWOŹNIAK Krzysztof Tomasz | 26 | Warzymice | KWW KLUB PRZYJACIÓŁ GMINY KOŁBASKOWO | |
14 | Warzymice od numeru 71 do numeru 150 oraz ulica Brzeziny | |||
Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zam. | Komitet | |
MAŁOWIECKI Grzegorz | 46 | Przecław | KWW KLUB PRZYJACIÓŁ GMINY KOŁBASKOWO | |
ZABAWA Katarzyna Dorota | 45 | Przecław | KWW TU DZIAŁAMY BO TU MIESZKAMY | |
15 | Warzymice od numeru 151 do końca | |||
Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zam. | Komitet | |
BRUSANOWSKA Magdalena Joanna | 45 | Warzymice | KWW TU DZIAŁAMY BO TU MIESZKAMY | |
JACYNA Monika Ewa | 43 | Warzymice | KWW KLUB PRZYJACIÓŁ GMINY KOŁBASKOWO |
Kandydaci na radnego powiatu Police (okręg nr 1 - gmina Kołbaskowo)
Nr na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zam. | Komitet |
1 | BRYSIK KAROLINA | 39 | KOŁBASKOWO | KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | WITKOWSKI JACEK STANISŁAW | 49 | MIERZYN | KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ŚRODA IRENEUSZ | 54 | PRZECŁAW | KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | CHMIEL ŁUKASZ JAN | 36 | PRZECŁAW | KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | SARNECKA MARIA EMILIA | 23 | MIERZYN | KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zam. | Komitet | |
1 | WESOŁOWSKA - KOŚMIDER IZABELA | 45 | WARNIK | KW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GRYF XXI |
2 | WÓJCIK RENATA JOANNA | 49 | PRZECŁAW | KW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GRYF XXI |
3 | NIEDZIELSKI KACPER JÓZEF | 24 | KOŁBASKOWO | KW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GRYF XXI |
4 | WOŹNIAK WOJCIECH | 24 | PRZECŁAW | KW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GRYF XXI |
5 | TATKO BARBARA ANNA | 46 | PRZECŁAW | KW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GRYF XXI |
Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zam. | Komitet | |
1 | FATE SHIVAN | 38 | PRZECŁAW | KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | BARAŃSKI LECH TADEUSZ | 40 | PARGOWO | KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | MEYER ANNA KRYSTYNA | 47 | SIADŁO DOLNE | KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | DĘBICKA - MAHMOUD MAGDALENA MARTA | 36 | PRZECŁAW | KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | DAWIDOWICZ TOMASZ RAFAŁ | 41 | WARZYMICE | KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA |
Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zam. | Komitet | |
1 | HOPPE JACEK FRANCISZEK | 47 | SMOLĘCIN | KWW SAMORZĄD 2018 GMIN POWIATU POLICKIEGO |
2 | BERNACKA DOROTA CZESŁAWA | 53 | PRZECŁAW | KWW SAMORZĄD 2018 GMIN POWIATU POLICKIEGO |
3 | STĘPNIAK AGNIESZKA | 43 | STOBNO | KWW SAMORZĄD 2018 GMIN POWIATU POLICKIEGO |
Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zam. | Komitet | |
1 | SKORNIA KRZYSZTOF JAROSŁAW | 41 | POLICE | KKW SLD LEWICA RAZEM |
2 | KORCZYŃSKA ANNA KAROLINA | 27 | POLICE | KKW SLD LEWICA RAZEM |
3 | BUDZYŃSKA DOROTA | 50 | POLICE | KKW SLD LEWICA RAZEM |
4 | ZIELIŃSKI WOJCIECH ADAM | 59 | POLICE | KKW SLD LEWICA RAZEM |
Kandydaci na radnego Sejmiku Zachodniopomorskiego
(okręg nr 1 - Szczecin i gmina Kołbaskowo)
Nr na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zam. | Komitet |
1 | ILNICKA-MĄDRY Maria Stanisława | 72 | Szczecin | KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | URBAN Cezary | 55 | Szczecin | KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | DOBA Aleksander Ludwik | 72 | Police | KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | BUGAJSKA Beata Ewa | 50 | Szczecin | KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
5 | KULPA Waldemar | 54 | Szczecin | KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
6 | EWANGELU Ekaterini | 50 | Bezrzecze | KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
7 | POSŁUSZNA Danuta Anna | 55 | Szczecin | KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
8 | BROŃCZYK Artur | 45 | Szczecin | KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
9 | ŁUSZCZEK Monika | 41 | Bezrzecze | KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
10 | JANIAK Jacek Mariusz | 59 | Szczecin | KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zam. | Komitet | |
1 | DURKA Andrzej Zdzisław | 66 | Szczecin | KWW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | NOWAK Damiana | 46 | Szczecin | KWW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | ENNAOUI Rafik | 30 | Lipiany | KWW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | KAMIŃSKI Wojciech Dominik | 36 | Szczecin | KWW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | GÓRCZYŃSKI Zygmunt Edward | 66 | Szczecin | KWW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | IGIELSKA Barbara Anna | 58 | Szczecin | KWW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | KUBUS Marcin Piotr | 48 | Przylep | KWW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | SADOWSKI Tomasz Piotr | 44 | Szczecin | KWW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | SURDY-SAPIEHA Barbara Elżbieta | 72 | Szczecin | KWW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | PIEKARZ Magdalena | 42 | Kamieniec | KWW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zam. | Komitet | |
1 | SUCHARZEWSKI Robert | 29 | Stargard | KW PARTIA ZIELONI |
2 | WŁODARCZYK Ewa Katarzyna | 43 | Suchań | KW PARTIA ZIELONI |
3 | FURDYNA Artur Jacek | 54 | Stepnica | KW PARTIA ZIELONI |
4 | ADEL Krystyna Jolanta | 62 | Szczeglino | KW PARTIA ZIELONI |
5 | ZMACIŃSKI Sławomir Adam | 32 | Szczecin | KW PARTIA ZIELONI |
6 | ADEL Iwona Beata | 52 | Szczeglino | KW PARTIA ZIELONI |
7 | PLISZCZYŃSKI Marcin Andrzej | 40 | Szczecin | KW PARTIA ZIELONI |
8 | ILIĆ-LISOWSKA Margarita | 52 | Szczecin | KW PARTIA ZIELONI |
Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zam. | Komitet | |
1 | GEBLEWICZ Olgierd Tomasz | 46 | Szczecin | KWW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | POMIANOWSKI Artur Roman | 32 | Szczecin | KWW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KALINA Teresa | 66 | Szczecin | KWW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | NIEDZIELSKI Andrzej Antoni | 63 | Szczecin | KWW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | CZAŁCZYŃSKA Bogna | 55 | Szczecin | KWW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA |
6 | ZAMIATOWSKA Halina Anna | 65 | Szczecin | KWW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA |
7 | MIGDAL Marek | 57 | Szczecin | KWW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA |
8 | DORŻYNKIEWICZ Wojciech | 30 | Szczecin | KWW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA |
9 | ZAREMBA Renata | 51 | Bezrzecze | KWW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA |
10 | TAŁASIEWICZ Marek Jan | 75 | Szczecin | KWW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA |
Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zam. | Komitet | |
1 | WIECZOREK Dariusz Krzysztof | 53 | Szczecin | KKW SLD LEWICA RAZEM |
2 | CHRISTOWA Czesława | 73 | Wołczkowo | KKW SLD LEWICA RAZEM |
3 | TROJANOWSKI Zbigniew | 43 | Przęsocin | KKW SLD LEWICA RAZEM |
4 | ŚWIERCZEK Maria | 68 | Szczecin | KKW SLD LEWICA RAZEM |
5 | RESZKO-SZYDŁOWSKA Bogusława Małgorzata | 50 | Szczecin | KKW SLD LEWICA RAZEM |
6 | LESZCZYŃSKA Danuta | 55 | Szczecin | KKW SLD LEWICA RAZEM |
7 | KOZŁOWSKI Jacek Sławomir | 49 | Bezrzecze | KKW SLD LEWICA RAZEM |
8 | CYDZIK Wojciech | 27 | Police | KKW SLD LEWICA RAZEM |
9 | PTAK Andrzej Wojciech | 68 | Szczecin | KKW SLD LEWICA RAZEM |
10 | KARLIŃSKA Beata Jolanta | 58 | Szczecin | KKW SLD LEWICA RAZEM |
Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zam. | Komitet | |
1 | ZIEMSKI Michał | 28 | Szczecin | KW PARTII RAZEM |
2 | ARBAROS Wiktoria Maria | 20 | Police | KW PARTII RAZEM |
3 | LEWANDOWSKA Nina Ewa | 30 | Szczecin | KW PARTII RAZEM |
4 | KURUOGLU Jolanta Teresa | 62 | Szczecin | KW PARTII RAZEM |
5 | KAWECKI Maciej Hubert | 36 | Szczecin | KW PARTII RAZEM |
Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zam. | Komitet | |
1 | WOJTON Dawid Andrzej | 27 | Szczecin | KW WYBORCÓW KUKIZ'15 |
2 | HUNDERT Marcin Jacek | 43 | Mierzyn | KW WYBORCÓW KUKIZ'15 |
3 | ISTELSKA Justyna | 28 | Police | KW WYBORCÓW KUKIZ'15 |
4 | BĄBLOWSKI Marcin Łukasz | 27 | Szczecin | KW WYBORCÓW KUKIZ'15 |
5 | ZIEMAK Aleksandra | 19 | Szczecin | KW WYBORCÓW KUKIZ'15 |
6 | PODOLSKI Konrad Wiktor | 19 | Szczecin | KW WYBORCÓW KUKIZ'15 |
7 | MICHALAK Małgorzata | 24 | Szczecin | KW WYBORCÓW KUKIZ'15 |
8 | BURCZ Michał | 28 | Szczecin | KW WYBORCÓW KUKIZ'15 |
9 | CHLEWIŃSKA Dagna Helena | 27 | Police | KW WYBORCÓW KUKIZ'15 |
Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zam. | Komitet | |
1 | KRUSZEWSKI Tomasz | 47 | Szczecin | KWW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE |
2 | NIEMIEC Przemysław Piotr | 21 | Konarzewo | KWW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE |
3 | ANDRZEJEWSKI Jakub Łukasz | 20 | Płoty | KWW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE |
4 | WILCZKO Wojciech | 21 | Szczecin | KWW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE |
5 | DZIAŁA Jakub Michał | 27 | Szczecin | KWW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE |
6 | DUTKIEWICZ Natalia Krystyna | 19 | Police | KWW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE |
7 | KOJAŁOWICZ Natalia Zofia | 22 | Drawno | KWW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE |
8 | OLECH Karolina Maria | 19 | Szczecin | KWW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE |
Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zam. | Komitet | |
1 | JACYNA-WITT Małgorzata Anna | 62 | Szczecin | KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KOPEĆ Maciej Stanisław | 56 | Szczecin | KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | NIBURSKI Rafał | 33 | Szczecin | KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | WOŹNIAK Wojciech | 50 | Przecław | KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | BOGUCKI Zbigniew | 38 | Szczecin | KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | PRZYBYLSKA Agnieszka | 56 | Szczecin | KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | MILEWSKI Aleksander Stanisław | 56 | Szczecin | KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
8 | GIETKO Lidia Maria | 42 | Szczecin | KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
9 | SIENKIEWICZ Milenia Bogumiła | 57 | Szczecin | KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
10 | BILSKI Artur Otto | 51 | Szczecin | KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |