ancora warzymice

Szukaj w portalu

Wybory Prezydenckie - gdzie głosujemy ?

glosowanie-Wybory Prezydenckie już 20 czerwca. Podpowiadamy gdzie można głosować. Mamy 5 obwodów, 7589 uprawnionych do głosowania. Lokale wyborcze będą czynne od 6.00 do 20.00 (nie do 22.00 tak jak w poprzednich latach)

W związku z uchwałą Nr XXXII/384/10 Rady Gminy Kołbaskowo z dnia 30 kwietnia 2010 r. zmieniającą uchwałę w sprawie podziału gminy Kołbaskowo na obwody głosowania, ustalenia ich granic i numerów, Wójt podał do wiadomości publicznej informację o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych na obszarze gminy Kołbaskowo w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 20 czerwca 2010 r.

 

NUMER OBWODU

GRANICE OBWODU

SIEDZIBA OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ

1

Kamieniec, Kamionki, Kołbaskowo, Kurów, Moczyły, Pargowo, Rosówek, Siadło Dolne, Siadło Górne, Smolęcin

Urząd Gminy

Kołbaskowo

tel. 91-311-95-53

2

Barnisław, Będargowo, Bobolin, Karwowo, Ostoja, Przylep, Rajkowo, Stobno, Warnik

Szkoła Podstawowa

w Będargowie

tel. 91-311-74-52

3

Przecław do numeru 60, Przecław Aleja Kasztanowa, Smętowice, Ustowo

Zespół Szkół

w Przecławiu

tel. 91-311-76-08

4

Przecław od numeru 61 do końca

Zespół Szkół

w Przecławiu

tel. 91-311-73-76

5

Warzymice

Zespół Szkół
w Przecławiu

tel. 91-431-56-47

 

Lokale Obwodowych Komisji Wyborczych Nr 4 i 5 w Przecławiu dostosowane będą do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.

 

UWAGA Wszystkie lokale wyborcze czynne będą w dniu głosowania - 20 czerwca 2010 r. w godzinach od 600 do 2000.

 


 

Lista kandydatów na urząd Prezydenta RP:

jurek

JUREK Marek, lat 49, wykształcenie wyższe historyczne, wykonujący zawód historyka, miejsce pracy: Fundacja Św. Benedykta, zamieszkały w Wólce Kozodawskiej gmina Piaseczno, członek Prawicy Rzeczypospolitej;
www.marekjurek2010.pl

 

kaczynski

 

KACZYŃSKI Jarosław Aleksander, lat 61, wykształcenie wyższe prawnicze, poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, zamieszkały w Warszawie;
www.kwjaroslawakaczynskiego.pl

 

komorowski

 

KOMOROWSKI Bronisław Maria, lat 58, wykształcenie wyższe historyczne, poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, zamieszkały w Warszawie, członek Platformy Obywatelskiej Rzeczypospolitej Polskiej;
www.bronislawkomorowski.pl

korwin

 

KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard, lat 67, wykształcenie wyższe filozoficzne, wykonujący zawód publicysty i wydawcy, miejsce pracy: Oficyna Konserwatystów i Liberałów, zamieszkały w Józefowie, powiat otwocki, członek partii politycznej Wolność i Praworządność;
www.kw-jkm.pl

lepper

 

LEPPER Andrzej Zbigniew, lat 56, wykształcenie średnie, wykonujący zawód rolnika, miejsce pracy: własne gospodarstwo rolne, zamieszkały w Zielnowie gmina Darłowo;
www.kw-andrzejaleppera.pl

morawiecki

 

MORAWIECKI Kornel Andrzej, lat 69, wykształcenie wyższe w zakresie nauk fizycznych, emerytowany nauczyciel akademicki, zamieszkały we Wrocławiu;
www.kornelmorawiecki-razem.pl

napieralski

 

NAPIERALSKI Grzegorz Bernard, lat 36, wykształcenie wyższe politologiczne, poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, zamieszkały w Szczecinie, członek Sojuszu Lewicy Demokratycznej;
www.napieralski.com.pl

olechowski

 

OLECHOWSKI Andrzej Marian, lat 62, wykształcenie wyższe ekonomiczne, wykonujący zawód ekonomisty, miejsce pracy: samodzielna działalność gospodarcza, zamieszkały w Warszawie, który złożył następujące oświadczenie: byłem współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu przepisów powołanej ustawy;
www.olechowski.pl

pawlak

 

PAWLAK Waldemar, lat 50, wykształcenie wyższe techniczne, zajmujący kierownicze stanowisko państwowe, pełniący funkcję Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Gospodarki, zamieszkały w Kamionce gmina Pacyna, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego;
www.prezydentpawlak.eu

zietek

 

ZIĘTEK Bogusław Zbigniew, lat 45, wykształcenie średnie, wykonujący zawód polityka, miejsce pracy: Wolny Związek Zawodowy "Sierpień 80", zamieszkały w Markowiźnie gmina Ogrodzieniec, członek Polskiej Partii Pracy - Sierpień 80.
www.zietek.org

 


 

Składach obwodowych komisji wyborczych z uwzględnieniem pełnionych funkcji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Kołbaskowie

1. William Łaszcz - Przewodniczący

2. Zbigniew Osiewicz - Zastępca Przewodniczącego

3. Adela Ewangelu - członek

4. Andrzej Gieniusz -członek

5. Danuta Strąkowska - członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Będargowie

1. Joanna Lepiesza - Przewodniczący

2. Ireneusz Kowalczyk - Zastępca Przewodniczącego

3. Henryk Bardyn - członek

4. Rafał Krzywicki - członek

5. Mariusz Kuźniewski - członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Przecławiu

1. Aneta Krzyszycha - Przewodniczący

2. Marta Bernatowicz - Zastępca Przewodniczącego

3. Ewelina Pałys - członek

4. Przemysław Pawelczuk - członek

5. Monika Wątróbka - członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Przecławiu

1. Małgorzata Szczudło - Przewodniczący

2. Małgorzata Śmiglicka - Zastępca Przewodniczącego

3. Joanna Mirowska - członek

4. Mirosław Pasterski - członek

5. Adrianna Weretyńska-Nowak - członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Przecławiu

1. Rafał Krutow - Przewodniczący

2. Anna Gregorczyk - Zastępca Przewodniczącego

3. Elżbieta Manikowska - członek

4. Marek Pietraszun - członek

5. Violetta Steliga - członek

Pin It