ancora warzymice

aniszkiewicz

baner nana 2019 09

Zapraszamy na Piknik Służb Mundurowych

piknik-sluzb-mundurowych-Wójt Gminy Kołbaskowo zaprasza na polsko-niemiecki piknik służb mundurowych. W sobotę 10 maja na boisku gminnym w Kołbaskowie będzie można obejrzeć z bliska policyjny sprzęt, zasiąść za kierownicą wozu strażackiego oraz radiowozu. Swoje możliwości działania w pokazie zaprezentują straże pożarne z Kołbaskowa, Smolęcina i Penkun, oraz członkowie patrolu rozminowania z batalionu saperów ze Stargardu Szczecińskiego.

 

Straż graniczna w Szczecinie zaprezentuje sprzęt, który wykorzystywany jest do interwencji pirotechnicznych na lotniczym przejściu granicznym w Goleniowie. Młodsi uczestnicy imprezy będą mogli zapoznać się z zasadami ruchu drogowego, dzięki specjalnie przygotowanemu dla nich mini miasteczku drogowemu.

 

W programie również pokaz pracy psa ratowniczego i udzielania pierwszej pomocy, znakowanie rowerów oraz zabawy i konkursy dla dzieci.

 

piknik-sluzb-mundurowych

 

Impreza odbędzie się w ramach projekt pn. „Spotkanie polskich i niemieckich służb mundurowych w obszarze pogranicza”, który jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów INTERREG IV A Euroregionu Pomerania).

Pin It

Polecamy :

ufo 2018

NOWOŚĆ W POLSCE!
T.U. EUROINS
S U P E R   C E N Y   O C
NADAWANIE PACZEK GLS
P U N K T   K S E R O
!!! Z A P R A S Z A M Y !!!

więcej

  

 

lawendowa nowe logo

Przecław 26a (koło kościoła)
Zamów bezposrednio Online
www.pizzeria-izba.pl
lub telefonicznie
91 852 46 08
91 887 74 30

więcej

 

 

BeauDerm

GABINET KOSMETOLOGII
ESTETYCZNEJ BEAUDERM
W PAŁACU RAJKOWO
zaprasza na zabiegi
tel: + 48 574 089 987
www.facebook.com/beaudermpl

więcej

 

 

rodzinna

Piekarnia-Cukiernia "RODZINNA"
Przecław 83a /koło poczty/
Już o godziny 6:00 rano
świeże pieczywa, ciasta, torty
kawa i świeżo robione kanapki