ancora warzymice

aniszkiewicz

baner nana 2019 09

Znów budują na Warszewie

na-warszewie-budujaWarszewo okazuję się coraz popularniejszym miejscem do zamieszkania dla Szczecinian. Wkrótce rusza kolejna inwestycja.

 

 

 

 

 

 

 

MaleBloniaZaczyna się kolejny sezon gdzie deweloperzy ruszają z budową mieszkań dla mieszkańców Szczecina. Warszewo w ostatnim czasie coraz bardziej zyskuje na popularności wśród Szczecinian. I Etap inwestycji Małe Błonia na szczecińskim Warszewie cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

- Mieliśmy tak wiele zapytań o wolne mieszkania, że zdecydowaliśmy się ruszyć z drugim etapem inwestycji – mówi Paweł Nowacki Członek Zarządu spółki BBI Development – sprzedaż rusza już za moment – dodaje.

Faktem jest, że mieszkańcy Szczecina wyjątkowo upodobali sobie Małe Błonia i nic dziwnego. Długo można wyliczać atuty tego osiedla: kameralny charakter, niska zabudowa, jakość wykończenia, widny i parkingi podziemne, wiarygodny deweloper, piękna okolica no i oczywiście rozsądna cena.

- Cieszymy się z tego, że udało się trafić w gusta naszych klientów. Przecież ich opinia jest dla nas najważniejsza – mówi Paweł Nowacki – ale szczerze mówiąc nie dziwi mnie to. Ten projekt jest szczególny. Małe Błonia inspirują widokami. Wystarczy spojrzeć przez okno – dodaje.

 

 

Pin It

Polecamy :

ufo 2018

NOWOŚĆ W POLSCE!
T.U. EUROINS
S U P E R   C E N Y   O C
NADAWANIE PACZEK GLS
P U N K T   K S E R O
!!! Z A P R A S Z A M Y !!!

więcej

  

 

lawendowa nowe logo

Przecław 26a (koło kościoła)
Zamów bezposrednio Online
www.pizzeria-izba.pl
lub telefonicznie
91 852 46 08
91 887 74 30

więcej

 

 

BeauDerm

GABINET KOSMETOLOGII
ESTETYCZNEJ BEAUDERM
W PAŁACU RAJKOWO
zaprasza na zabiegi
tel: + 48 574 089 987
www.facebook.com/beaudermpl

więcej

 

 

rodzinna

Piekarnia-Cukiernia "RODZINNA"
Przecław 83a /koło poczty/
Już o godziny 6:00 rano
świeże pieczywa, ciasta, torty
kawa i świeżo robione kanapki