medentes przeclaw

Nowa strona internetowa UG Kołbaskowo

nowa-strona-gminy-Ruszyła nowa odsłona strony internetowej Urzędu Gminy Kołbaskowo. Pod adresem www.kolbaskowo.pl znajdziemy aktualne informacje z naszego regionu. Obecnie strona wygląda zdecydowanie lepiej, łatwiej i szybciej można pozyskać interesujące informacje.  W prosty sposób będzie można także modyfikować jej zawartość oraz usuwać, bądź dodawać nowe elementy.

 

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców podjęliśmy decyzję o budowie nowej, bardziej czytelnej i dostępnej strony o naszej gminie - mówi Małgorzata Schwarz Wójt Gminy - zdecydowaliśmy się wykonać ją w nowszej technologi. Zapraszam do zapoznania się z jej zawartością. Ewentualne uwagi i sugestie proszę kierować bezpośrednio do naszego informatyka pod adresem : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona UG wykonana została w Joomla (tak samo jak strona Przeclaw24.pl) Jest to najpopularniejszy w świecie otwartego oprogramowania system zarządzania treścią (CMS) dzięki któremu z łatwością buduje się dynamiczne strony www oraz aplikacje internetowe. Zbudowana jest z gotowych elementów, które tworzą internauci na zasadach otwartego kodu. Obecnie dostępnych jest ok 6000 różnych szablonów, dodatków, modułów, komponentów i wtyczek które składają się na całość witryny.

Równolegle działa także strona www.bip.kolbaskowo.pl w ramach Biuletynu Informacji Publicznej. BIP nakłada obowiązek na władze oraz inne podmioty wykonujące zadania publiczne konieczność publikacji i udostępniania niektórych informacji w postaci elektronicznej.

Uruchomiony został także portal do ewidencji działalności gospodarczej dostępny po adresem http://edg.kolbaskowo.pl prowadzonej przez Urząd Gminy Kołbaskowo. Baza przedsiębiorców jest sukcesywnie uzupełniana o obecne wpisy do ewidencji (z poprzednich lat przenoszona) jak również zamieszczane są informacje o bieżących przedsiębiorcach.

Pin It

Polecamy :

ufo 2018

KREDYTY - 10 BANKÓW
N A J T A Ń S Z E   O C
NADAWANIE PACZEK GLS
P U N K T  K S E R O
!!! Z A P R A S Z A M Y !!!

więcej

  

 

nana 2018

 Żłobek dla dzieci
od 6 miesiąca do 4 lat.
Serdecznnie zapraszamy !

więcej

 

lawendowa nowe logo

Przecław 26a (koło kościoła)
Zamów bezposrednio Online
www.pizzeria-izba.pl
lub telefonicznie
91 852 46 08
91 887 74 30

więcej

 

 

myjnia viking

Nowy właściciel !
Wysoka jakość i
atrakcyjne ceny.
Przecław 1 A
(obok stacji Bobryk)

więcej

 

 

dermatolog janowska

Leczenie chorób dermatologicznych
i alergologicznych
zarówno dzieci,
jak i osób dorosłych.

 

fryzjer warzymice

Warzymice 53, oś. Kresy 1
ZA CZERWONĄ TOREBKĄ
Jesteśmy dla Was już od 19 lat!

 

 

Germaniac

Tęczowa seria książeczek
do nauki niemieckiego
poprzez zabawę
www.germaniac.pl

więcej

Atrakcje dla dzieci

 • IV Międzynarodowa konferencja EDUKACJA – INNOWACJA pt. ZDROWA EDUKACJA
  6 – 7 październik 2018 ZAPISZ SIĘ TERAZ! Zapisz się już dziś

  Już po raz czwarty przygotowujemy dla Państwa konferencję edukacyjną, której tematem przewodnim – tym razem, jest ZDROWIE LUDZI W SZKOLE, a co za tym idzie – ZDROWA EDUKACJA!

  Bardzo miło nam poinformować, że konferencja po raz kolejny będzie realizowana [...]

 • XII edycja Konkursu Świetlik

  Nadchodzi XII edycja Konkursu Świetlik – czyli fascynujące pytania, doświadczenia dla każdego i wspaniałe nagrody! A przede wszystkim olbrzymia dawka satysfakcji!

  Organizatorem Konkursu od 2012 roku jest Fundacja Akademia Młodych Odkrywców. W tym roku szkolnym Konkurs odbędzie się 12 marca 2019 r. Test zostanie przygotowany na 8 poziomach, odpowiednio dla każdej [...]