ancora warzymice

Turniej na pięciuset młodych piłkarzy.

turniej ffZa nami bardzo sportowy weekend. W Przecławiu na szkolnym boisku odbył się IV Football Factory Cup o Puchar Wójta Gminy Kołbaskowo. Do Przecławia przyjechało ponad 50 drużyn z czego najdalsi z Poznania i Wrocławia. Przez całą sobotę i niedzielę na nowej sztucznej nawierzchni zagrało ponad 500 zawodników. Organizatorzy w sumie wręczyli 550 medali. Bo każdy mały piłkarz, bez względu na osiągnięty wynik, na niego zasłużył.

 

 

Przecławski turniej rozpoczęli w sobotę rano najmłodsi piłkarze - pięcio i sześciolatki. Na początku był efektywny wymarsz z szatni na płytę boiska, prezentacja wszystkich dziesięciu drużyn oklaskiwana przez rodziców i dziadków oraz pierwsze narady z trenerami. Potem rozpoczęły sie mecze profesjonalnie sędziowane przez trenerów. Przecławskie boisko z nową, pięknie zieloną sztuczna trawą, zostało podzielone na cztery małe boiska. Najmłodsi, według ostatnich zaleceń Związku Piłki Nożnej zagrali bez bramkarzy. I trzeba przyznać, że wielu z nich całkiem dobrze radzi sobie na boisku dzięki temu posypało się wiele pięknych bramek. Organizatorzy postanowili nie wyłaniać w tej kategorii zwycięzców - każda z drużyn dostała puchar wójta gminy Kołbaskowo a każdy zawodnik medal.

W sobotę popołudniu przy dźwiękach ligi mistrzów na murawę weszło szesnaście drużyn z rocznika 2011. Mocną ekipę w tej kategorii wiekowej wystawił Lech Poznań. Tutaj już nie było trafy ulgowej. Walka była zacięta, bramkarze pięknie bronili a wiele meczy kończyło się rzutami karnymi. Ostatecznie pierwsze miejsce przypadło klubowi UKS Energetyk Junior Gryfino, przez Lechem Poznań II, Lechem Poznań I oraz Football Factory IV. Sobotni turniej zakończył się prawie o godzinie 20:00 a to ze względu na bardzo wyrównany poziom gry i konieczność rozstrzygania niektórych meczy w rzutach karnych.

Niedziela należała do najstarszych piłkarzy. I tutaj był także gorący doping ze strony rodziców, pot i łzy szczęścia zawodników. Wśród ośmiolatków najwyższe lokaty zajęli Lech Poznań II, Pogoń Szczecin, Football Academy oraz R Football Goleniów. Popołudniu grali chłopcy z rocznika 2009 i 2008. Tutaj nie było mocnych na FASE Szczecin I przed Arkonią, R Football Goleniów oraz FASE Szczecin II.

A jak wypadły nasze rodzinne kluby: Football Factory z Przecławia oraz KP Przecław? Powiedzmy dyplomatycznie, że w tym roku byliśmy bardzo gościnni i pozwoliśmy im wygrać :) Zapraszamy za rok!

Organizatorzy dziękują wszytskim firmom i instytucjom, które zaangazowały się w pomoc przy realizacji imprezy, sa to m.in. Wójt Gminy Kołbaskowo, Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej, firma "Madar", "Adadent", "Sempreverde", "Luxmedica", "Viva Natura", "Mr. Popik", "Galeria Zabita Dechami".

 

Więcej zdjęć z galerii pod adresem : http://przeclaw24.pl/galeria/2018/2018-09-iv-football-factory-cup.html

 

Pin It

Polecamy :

ufo 2018

KREDYTY - 10 BANKÓW
N A J T A Ń S Z E   O C
NADAWANIE PACZEK GLS
P U N K T  K S E R O
!!! Z A P R A S Z A M Y !!!

więcej

  

 

nana 2018

 Żłobek dla dzieci
od 6 miesiąca do 4 lat.
Serdecznnie zapraszamy !

więcej

 

lawendowa nowe logo

Przecław 26a (koło kościoła)
Zamów bezposrednio Online
www.pizzeria-izba.pl
lub telefonicznie
91 852 46 08
91 887 74 30

więcej

 

 

myjnia viking

Nowy właściciel !
Wysoka jakość i
atrakcyjne ceny.
Przecław 1 A
(obok stacji Bobryk)

więcej

 

 

dermatolog janowska

Leczenie chorób dermatologicznych
i alergologicznych
zarówno dzieci,
jak i osób dorosłych.

 

fryzjer warzymice

Warzymice 53, oś. Kresy 1
ZA CZERWONĄ TOREBKĄ
Jesteśmy dla Was już od 19 lat!

 

 

Germaniac

Tęczowa seria książeczek
do nauki niemieckiego
poprzez zabawę
www.germaniac.pl

więcej

Atrakcje dla dzieci

 • SEFF MINI 24 – 28.10.2018

  SEFF MINI – druga w tym roku, po odsłonie czerwcowej, propozycja festiwalowa dla widzów od dwóch lat wzwyż. W 2018 roku SEFF MINI to aż 21 bloków filmowo-warsztatowych, obejmujących rozmaite interaktywne działania związane ze sztuką filmową.

  Na każde wydarzenie obowiązują zapisy – NIEZALEŻNIE OD ZAKUPU BILETÓW e-mail: biuro@officyna.art.pl tel.: +48.91.4236901

  Na wystawę „Filmowy Plac Zabaw” [...]

 • Atrakcje na weekend (21 – 23.09.2018)

  Wydarzenia podlinkowane są do kalendarza, znajdziecie tam szczegóły i kontakt do organizatora.

  Piątek (21.09.)

  godz. 10.00 – 19.00 – Wystawa budowli z klocków Lego @ NAMIOT EVENTOWY PRZY „NETTO ARENA” godz. 13.45 - Księżniczka i smok @ Kino Pionier godz. 10.45 – 13.30 - Festyn Codziennie Polskę TworzyMY. @ SP 1 godz. 16.00 – Warsztaty [...]