Przegrana 0:1 na rozpoczęcie sezonu

victoria-orzelW inauguracyjnym meczu nowego sezonu IV Ligi Zachodniopomorskiej Victoria Przecław przegrała przed własną publicznością 0:1. Zwycięskiego gola dla gości z Wałcza strzelił w 57 minucie Bartosz Pisała.

Pierwsza połowa spotkania wyraźnie pod dyktando i przewagę Victorii - bardziej doświadczonej w IV lidze. Z czasem beniaminek - Orły z Wałcza grali śmielej i na początku drugiej połowy objęli jednobramkową przewagę. Spotkanie mogło zakończyć się remisem 1:1 - jednak sędzia nie uznał gola strzelonego przez naszą drużynę. Ogłoszony przez niego "spalony" był wyjątkowo kontrowersyjny i krzywdzący dla naszej drużyny. Na starcie rozgrywek pozostajemy bez dorobku. 3 punkty pojechały do Wałcza.