ancora warzymice

Szukaj w portalu

Wiadomości ze Szczecina

Pomóżmy bezdomnym zwierzętom

zbiorka-karmy-20124 października obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt. Z okazji takiego święta można nie tylko pobawić się z domowymi pupilami, ale i także wspomóc okoliczne schronisko. W najbliższy piątek i sobotę 11 i 12 października wolontariusze przeprowadzą zbiórkę karmy, kocy i zabawek dla bezdomnych czworonogów. Szczególnie cenne są ryż, kasza, gotowa karma dla szczeniąt i kociąt w puszkach i workach. Zwierzaki czekają również na koce i materace, które ochronią je zimą przed mrozem.


 

 

Już po raz trzeci zapraszamy Was do włączenia się do naszej akcji zbiórki karmy i akcesoriów dla bezdomnych zwierząt - mówi kierująca akcją Barbara Tatko. Zbliża się zima i wszyscy doskonale wiemy, że jest to bardzo ciężki czas właśnie dla tych stworzeń. Poprzednie nasze akcje właśnie dzięki Państwu odniosły wielki sukces. Zebraliśmy bardzo dużą ilość pożywienia, którą mogliśmy przekazać organizacjom opiekującym się bezdomnymi czworonogami. To kontakt z tymi stowarzyszeniami uświadamia nam, jak bardzo są potrzebne takie akcje jak nasza. Tym razem również liczymy na okazanie przez Państwa serca i wsparcie  naszej zbiórki.

W tym roku zbiórkę poprowadzi Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo wraz z dziećmi. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do udziału w akcji. Mile widziane przebranie za zwierzątko. Zainteresowane dzieci mogą przyjść pod "Biedronkę" w godzinach podanych na plakatach, które zostaną rozwieszone na kilka dni przed akcją.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców do wsparcia tej akcji i zakupu karmy lub akcesoriów dla zwierząt. Zbierane będa : sucha karma, puszki, kasza, ryż, makaron, koce, legowiska, obroże, smycze, kagańce - mogą być również używane. Celem tej inicjatywy jest przede wszystkim pomoc bezdomnym zwierzętom, ale także powinna być inspiracją do zauważania wszystkich potrzebujących.

W tym roku zbiórka odbędzie się w "Biedronce" w Przecławiu.

 

zbiorka-karmy 

 

Pin It