medentes przeclaw

glaz kamieniarstwo

baner nana 2019 09

Szukaj w portalu

Wiadomości ze Szczecina

Czekamy na zgłoszenia dzieci do "Gramy-Pomagamy"

gramy-pomagamyW lutym ubiegłego roku cała gmina włączyła się w pomoc dla Patrycji, ciężko chorej dziewczynki ze Smolęcina. Podczas jednej imprezy zebrano 19 tysięcy złotych na jej rehabilitację. W tym roku organizatorzy akcji "Gramy-Pomagamy" zamierzają wesprzeć również inne chore, potrzebujące pomocy dzieci z naszej gminy.

 

 

Ubiegłoroczna inicjatywa "I Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej" przyciągnęła do szkoły w Przecławiu prawie tysiąc osób. W tej wyjątkowej orkiestrze, oprócz sportowców, dla dziewczynki grali: muzycy, tancerze, plastycy, funkcjonariusze Straży Granicznej, strażacy OSP Kołbaskowo i Smolęcin, sołectwa, stowarzyszenia i firmy z terenu gminy i spoza niej, mieszkańcy gminy.

Grali ci, którzy może nie mają szczególnych talentów, ale nie brak im serca. To ogromne zainteresowanie dowiodło, że potrafimy i chcemy pomagać. Wystarczy tylko, by ktoś nam powiedział: komu mamy pomóc, gdzie i w jaki sposób.

W czerwcu w przecławskim gimnazjum odbyło się spotkanie organizacyjne w sprawie tegorocznej akcji "Gramy - Pomagamy". Zaplanowano ją na niedzielę - 20 października. Zapadła decyzja, że tym razem pomocą objęte zostaną również inne dzieci. Patrycja nie potrzebuje już tak dużego wsparcia jak w ubiegłym roku. Pieniądze z "jednego procenta" w dużym stopniu pozwalają pokryć koszty rehabilitacji. Zwracamy się z apelem do rodziców i opiekunów chorych, pokrzywdzonych przez los dzieci - zgłoście się do nas!

Nie jesteście sami ! Chcemy Wam pomóc !

Zgłoszenia:
tel. 504 106 870 Małgorzata Klebańska

/Puls Przecławia nr 35/

Pin It