medentes przeclaw

 reklama

Szukaj w portalu

"Teatr Dla Życia" zagra dla Patrycji i Magdy

teatr-dla-zyciaW poniedziałek 24.06.2013 r. o godzinie 19.30 w kościele parafialnym w Przecławiu odbędzie się prezentacja projektu "Teatr dla życia-gramy dla Patrycji i Magdy". Wystawiana będzie słynna komedia Aleksandra Fredry "Zemsta". Młodzi aktorzy z Publicznego Gimnazjum w Przecławiu od kliku tygodni prowadzą intensywne próby.

 

 


Występ uczniów Publicznego Gimnazjum w Przecławiu jest występem charytatywnym. Ma na celu zebranie funduszy na leczenie i rehabilitację koleżanek - Patrycji Wątróbki i Magdy Wesenberg. Warto też dodać, że projekt ten zyskał uznanie w konkursie wydawnictwa Nowa Era i dzięki niemu nasza szkoła zyskała tytuł "Najlepiej zaPROJEKTowanej szkoły w Polsce w roku szkolnym 2012/2013" razem z około 300 projektami z całej Polski.

Bilety, w zależności od miejsca, będą kosztować dla dorosłych od 8 do 10 zł. Bilety dla dzieci i młodzieży będą tańsze - od 5 do 8 zł. W przerwie spektaklu w bufecie będzie można skosztować  pyszności przygotowanych przez samych uczniów i ich rodziny. Dochód także z tej sprzedaży, będzie przeznaczony na rehabilitację koleżanek.

plakat-teatr-dla-zycia

 

Pin It