medentes przeclaw

 reklama

Szukaj w portalu

W sobotę 1 września Gminne Dożynki

dozynki-kolbaskowo-2012-1 września dożynki. Nadchodzi czas na uroczyste podsumowanie rolniczego trudu i zakończenie prac polowych. Dożynki to czas zabawy, barwnych korowodów, konkursów i atrakcji dla całej rodziny. Program gminnej imprezy jest bardzo urozmaicony. Najważniejszym punktem będzie konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy. W ostatnich latach ciągle wygrywają Moczyły. A jak będzie w tym roku ?

 

 

Jak co roku dożynki rozpoczynają się uroczystą Mszą Św. w Kościele p.w. Św Trójcy w Kołbaskowie o godzinie 12:00. Następnie barwny korowód przejdzie na plac przy OSP  w Kołbaskowie gdzie odbędzie się dalsza część imprezy. Tegoroczny program jest bardzo obszerny a najważniejszym punktem imprezy będzie konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy. Odbędzie się także konkurs na najsmaczniejszą nalewkę dożynkową, najsmaczniejszy chleb dożynkowy. W programie także wybory Małej Miss i Mistera Gminy Kołbaskowo dla dzieci w wieku 3-7 lat.

Zapraszam serdecznie wszystkie odważne dzieci do udziału w wyborach "Małej Miss i Mistera Gminy" - mówi Kamila Wyrębska-Krzywdzińska z UG Kołbaskowo. Konkurs odbędzie się 1 września 2012 r. o godz. 14:00 na Dożynkach Gminnych, na placu przy świetlicy w Kołbaskowie. Aby wziąć udział w konkursie należy dostarczyć wypełnioną kartę zgłoszeniową do Urzędu Gminy Kołbaskowo. Uczestnicy zaprezentują się na scenie w strojach sportowych oraz wizytowych, a także wezmą udział w Konkursie Talentów. Konkurs poprzedzony będzie spotkaniem organizacyjnym, które odbędzie się w dniu 24 sierpnia 2012 r. (piątek) o godz. 16.00 w Sali Urodzinowej STACYJKOWO, przy ul. Cukrowej 65 w Szczecinie.

Aktualny program dożynek oraz regulaminy poszczególnych konkursów będą zamieszczanie na stronach internetowych Gminy Kołbaskowo - www.kolbaskowo.pl

plakat-kolbaskowo-dozynki-2012

Pin It