medentes przeclaw

Szukaj w portalu

Wiadomości ze Szczecina

Mamy Światowy Tydzień Zwierząt

tozW tym tygodniu obchodzimy Światowy Tydzień Zwierząt. W całej Polsce organizowane są różne imprezy, zbiórki charytatywne i akcje uświadamiające. Szczeciński Oddział Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami aktywnie włączył się w tą akcję. Organizowane są zbiórki darów i pieniędzy dla schroniska. W najbliższą sobotę 7 października odbędzie się koncert na rzecz zwierząt.



 

Program obchodów Światowego Tygodnia Zwierząt przygotowany przez TOZ Szczecin :

3.10 -10.10 - zapisy na STERYLIZACJĘ -20%:
W dniach od 3 do 10 października w naszej Lecznicy przyjmowane będą zapisy NA STERYLIZACJE ZWIERZĄT PO PROMOCYJNYCH CENACH (zniżka 20% dla psów i kotów) - połączone z akcją medialną na temat sterylizacji zwierząt.

4.10 (w dniu imienin Patrona Zwierząt) - XI edycja Maratonu Makulaturowego:
Tego dnia rozpoczniemy XI edycję ekologicznego konkursu dla młodzieży: "MARATON MAKULATUROWY - ZAMIENIAMY PAPIER NA LEKI", z którego dochód corocznie przeznaczany jest na leczenie bezdomnych zwierząt.

4.10 - początek akcji "Puszka zamiast kwiatuszka"
Na naszej stronie internetowej rozpoczniemy akcję "Puszka zamiast kwiatuszka", skierowaną do nowożeńców, jubilatów i solenizantów, zachęcającą ich gości do kupowania karmy dla zwierząt, zamiast tradycyjnych kwiatów. Pozyskiwana w ten sposób karma będzie trafiała do naszych domów tymczasowych.

7.10 (piątek) - KONCERT CHARYTATYWNY na rzecz zwierząt:
W ciągu Tygodnia Zwierząt odbędzie się IV Koncert charytatywny organizowany przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Szczecinie - mający na celu wsparcie i pomoc zwierzętom znajdującym się pod opieką TOZ. Poprzednie edycje koncertu były wielkim sukcesem i fundusze zebrane na imprezie pomogły wielu zwierzętom przeżyć. Podczas koncertu odbędzie się pokaz zdjęć zwierząt, którym Towarzystwo pomogło lub stara się pomóc. W trakcie imprezy będą zbierane datki oraz dary dla zwierząt (koce, miski, smycze, obroże, karma, itp.) Do nabycia będą także cegiełki w cenie od 5-20 zł. Wstęp na imprezę 5 zł lub min. pół kilo karmy dla "psiny lub kociny".

8.10 - SOBOTA ADOPCYJNA pod hasłem "Przytul mnie na całe psie życie":
Tego dnia w naszej siedzibie odbędzie SOBOTA ADOPCYJNA pod hasłem PRZYTUL MNIE NA CAŁE PSIE ŻYCIE, w godz. 10.00-15.00.
Przyjadą wolontariusze ze swoimi podopiecznymi, które szukają domu. Jest to znakomita okazja na poznanie naszych czworonogów i wybranie "tego jedynego" ;)
W sobotę też odbędzie się Loteria dla Zwierząt, gdzie będzie można wylosować atrakcyjne i zabawne fanty w cenie 5 zł; dochód z loterii zasili konto TOZ i będzie przeznaczony na interwencje w sprawach znęcania się nad zwierzętami.

3 - 10.10 - Centrum Informacji:
W tych dniach w naszej siedzibie zainteresowane osoby dowiedzą się wszystkiego na temat: jak zostać wolontariuszem lub inspektorem TOZ, o interwencjach w sprawach znęcania się nad zwierzętami, o sterylizacji i szczepieniach zwierząt, o bezpłatnym czipowaniu psów, podatku od posiadania psa, prowadzonych przez nas akcjach i programach, o nowej ustawie o ochronie zwierząt.

3 - 10.10 - KOSZ NA DARY:
W dniach od 3 do 10 października przed naszą siedzibą będzie postawiony kosz na dary, gdzie będzie można wrzucić karmę dla bezdomnych zwierząt, w ramach akcji "ZBLIŻA SIĘ ZIMNA JESIEŃ - CZEKAM NA TWOJĄ POMOC

W razie jakichkolwiek zapytań - proszę kontaktować się bezpośrednio z Panią Renatą Dudek, TOZ Szczecin, Tel 91 487 04 37

plakat-toz

Pin It