medentes przeclaw

 reklama

Szukaj w portalu

Marzenie o nodze... Sobota zagra dla Patrycji!

rapper-sobotaMarzenie o nodze... nie o takiej prawdziwej bo takiej kupić nie można. To jest marzenie o protezie, która zastępuje nogę, która świetnie ją udaje i która jest bardzo droga. Zbyt droga dla niej... Patrycja ma 19 lat, jest absolwentką Szkoły Podstawowej w Będargowie oraz Gimnazjum w Przecławiu. Obecnie uczy się w Liceum profilowanym w Policach.

 

 

 

Patrycja urodziła się bez rozwiniętej prawidłowo dolnej kończyny. Jest piękną, młodą i bardzo sympatyczną dziewczyną, której marzeniem jest móc poruszać się bez użycia kul. Jej trudna sytuacja materialna nie pozostawia złudzeń: dziewczyny nie stać na protezę.

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; Nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi - mawiał Jan Paweł II.

Motto naszego apelu nie przez przypadek zaczerpnęliśmy ze słów wypowiedzianych przez Ojca Świętego. Pragniemy zwrócić się do Państwa z apelem o pomoc w zakupie protezy dla naszej koleżanki, przyjaciółki i wychowanki Ośrodka dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo. Jedyną jej nadzieją jest Państwa życzliwość i hojność. Patrycja nie marzy o podróżach, samochodzie czy własnym mieszkaniu. Jej marzenie sprowadza się do posiadania czegoś co każdy z nas otrzymał za darmo: sprawnych nóg.

W dniu 17.04.2011 r. w Clubie 83 w Policach przy ul. Wojska Polskiego 83 od godziny 10:00 rozpocznie się wielki koncert dla Patrycji.

Możesz także przekazać 1% podatku dla Patrycji - szczegóły TUTAJ

plakat-koncertowy

plan-koncertu

Materiał : Dorota Dobrut, powiatpolicki.pl
Fot : organizator koncertu

Pin It