medentes przeclaw

aniszkiewicz

baner nana 2019 09

Szukaj w portalu

Przed nami tydzień obchodów Stulecia Niepodległości.

100 lecie odzyskania niepodleglosciPrzez cały tydzień na terenie gminy Kołbaskowo odbędzie się seria wydarzeń promująca stulecie odzyskania niepodległości. W szkołach podstawowych odbędą się wernisaże, pokazy mody z ostatnich stu lat oraz lekcje związane historią niepodległości. W Przecławiu w najbliższy piątek 9 listopada odbędzie okolicznościowy koncert a w Ostoi dokładnie w dniu 11 listopada - wieczornica.

 

 

 

Wspólne śpiewanie hymnu, robienie kotylionów czy słuchanie polskich przebojów to jedne z kilkunastu działań na najbliższy tydzień. Pod koniec tygodnia, na sali gimnastycznej w Przecławiu odbędzie się koncert upamiętniający 100-lecie Odzyskania Niepodległości.

Podczas koncertu usłyszymy utwory patriotyczne związane z ważnymi wydarzeniami z historii Polski - mówi Iwona Wierzbicka wicedyrektor szkoły podstawowej w Przecławiu. Koncert jest adresowany do wszystkich mieszkańców gminy Kołbaskowo. Wystąpią nasi uczniowie, harcerze oraz zaproszeni przez Pana Grzegorza Wołowicza miłośnicy Oręża Polskiego. Więcej informacji nie mogę zdradzić. Zapraszam w najbliższy piątek na godzinie 17:00

A w najbliższą niedzielę stowarzyszenie "Abakus" przy patronacie Wójta Gminy Kołbaskowo zaprasza do ośrodka szkoleniowo-badawczego ZUT w Ostoi na Wieczornicę z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości. O oprawę artystyczną całego wydarzenia zadbają Jacek Poks, Bolesława "Fafa" Fafińska oraz Michał Janicki.

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich mieszkańców - mówi Mariola Czołczyńska. Cieszmy, bawmy, radujmy i świętujmy naszą niepodległość. Nie mogę ujawnić wszystkich atrakcji, które zaplanowaliśmy na ten wyjątkowy wieczór - zapraszam osobiście do Ostoi. Będzie kameralnie, słodko, ciepło, przytulnie i radośnie. Początek spotkania o godzinie 16:00. Wstęp wolny.

 

Aktualizacja 2018-11-04 - I jeszcze zaproszenie do Kołbaskowa

 

ZPO Kolbaskowo

Pin It