medentes przeclaw

Szukaj w portalu

GREMIUS - profesjonalne zarządzanie nieruchomościami

gremius 4Zarządzanie nieruchomościami nie jest łatwe, o czym świadczą problemy mieszkańców niektórych osiedli w Szczecinie. Nieusuwane awarie, brudne klatki, nieczytelne rozliczenia, słaby kontakt z zarządcą - jeśli to właśnie dzieje się na Waszym osiedlu, to czas pomyśleć o zmianie zarządcy.

 

 

 

gremiusGREMIUS to nowoczesna firma doradcza działająca na terenie Szczecina, która oferuje m.in. profesjonalne usługi związane z zarządzaniem nieruchomościami mieszkalnymi oraz komercyjnymi.

Dzięki starannie dobranej kadrze GREMIUS od kilku lat osiąga sukcesy jako godny zaufania i polecenia zarządca nieruchomości. Firma zyskała już renomę dzięki udanemu zarządzaniu rozpoznawalnymi nieruchomościami w Szczecinie – Osiedlem Krakowska II oraz Osiedlem za Sterem.

W krótkiej rozmowie z naszym portalem Rafał Podemski, Dyrektor Zarządzający firmy, opowiedział w czym tkwi tajemnica sukcesu firmy. „Trzeba wsłuchiwać się w potrzeby mieszkańców i reagować szybko na wszelkie problemy. Minęły już dawne czasy gdy zarządca samodzielnie decydował o losie nieruchomości a członkowie wspólnot traktowani byli jak niepotrzebni petenci. Dziś trzeba być odważnym managerem traktującym powierzone nieruchomości jak własne. Tylko taka postawa w połączeniu w nowoczesnymi narzędziami komunikacyjnym, perfekcyjnym przygotowaniem merytorycznym i pełną przejrzystością podejmowanych działań może przynieść sukces w tej branży.”        

Codzienna rzetelna praca owocuje pozytywnymi opiniami mieszkańców o firmie. Jeśli Państwa nieruchomość wymaga zmiany podejścia w zarządzaniu  i chcecie dołączyć do grona zadowolonych wspólnot – zapraszamy do współpracy.  W ramach oferty dla wspólnot mieszkaniowych, GREMIUS oferują pełną obsługę za rozsądną cenę.

 

GREMIUS Zarządzanie Nieruchomościami
tel. 91 43 47 221
fax. 91 43 47 222
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

gremius 7

Pin It