Get Adobe Flash player

.

Logowanie

Szukaj w portalu

Prognoza pogody

Partnerzy :

dziennik-policki

mierzyn24_pl

 

 

 Bezrzecze24

 gumience24

PSamorzadowykpgk.org

Ilość internautów na stronie

Odwiedza nas 380 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
7177784

Przeclaw24 na youtube

 

Przedłużenie linii nr 70 do Kamieńca

linia-70W naszej gminie pojawi się kolejna linia autobusowa ZDiTM. W pierwszym kwartale 2012 ma być wydłużona trasa autobusów linii nr 70. Obecnie kursują one na trasie Urząd Miasta - Dworzec PKP. Po przedłużeniu autobusy pojadą do Elektrowni Pomorzany przez Kolumba, Tamę Pomorzańską oraz Szczawiową. Obecnie trwa budowa przystanków wzdłuż tej trasy. Niektóre kursy zostaną przedłużone aż do Kamieńca.Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie planuje wydłużenie linii 70 od Dworca Głównego do Elektrowni Pomorzany - mówi Marta Kwiecień-Zwierzyńska. Niektóre kursy na mocy porozumienia z Gminą Kołbaskowo wydłużone zostaną do Kamieńca obsługując Ustowo, Kurów, Siadło Dolne, Siadło Górne, Kołbaskowo i Moczyły.

Starania o uruchomienie linii, która połączy nasze nadodrzańskie miejscowości były już od dawna - mówi Małgorzata Schwarz. Cieszy mnie że sprawy są już w fazie finalnego uzgadniania. Wnioskowaliśmy o 12 kursów do Kamieńca, ale szczegółowy rozkład jazdy poznamy w przyszłym miesiącu.

Każda linia autobusowa, która przekracza granicę naszej gminy jest dotowana z naszego budżetu. Tak jest obecnie z liniami 81 do Przecławia i Kołbaskowa, 83 do Będargowa oraz 88 do Stobna. Wg projektu budżetu na rok 2012 - Gmina Kołbaskowo wyda na ten cel prawie 1 mln zł. W projekcie przyszłorocznego budżetu znalazły się także środki na budowę przystanków we wszytskich miejscowościach na tej trasie.

Polecamy :

ufo

NAJTAŃSZE OC
NAJWYŻSZE ODSZKODOWANIA
PUNKT KSERO
USŁUGI KURIERSKIE GLS
!!! ZAPRASZAMY !!!

więcej

  

nana-14

 Żłobek dla dzieci od 6mca do 4lat
Atrakcyjne ceny !
Ostatnie wolne miejsca !

więcej

IzbaBurgerIKebab

Pyszne burgery 100% wołowiny.
Hot-dogi, kebaby, sałatki, gofry.
Już otwarte !
Zapraszamy od 12.00 do 22.00

więcej

 

 

myjnia viking

Nowy właściciel !
Wysoka jakość i
atrakcyjne ceny.
Przecław 1 A
(obok stacji Bobryk)

więcej

 

sunflower

Sunflower Language School
Ucz się, odkrywaj, zdobywaj !
Nowa szkoła językowa
w Przecławiu

więcej

Najbliższe wydarzenia

Kiermasz Pracy w Przecławiu
piątek 30 wrzesień, 11:00 AM - 14:00 PM
Sadzimy krokusy przy ścieżkach rowewowych w okolicy Przecławia
sobota 8 październik, 10:00 AM - 11:00 AM
Rajd Rowerowy Szlakiem Świetlic Gminy Kołbaskowo
sobota 8 październik, 14:00 PM - 17:00 PM

Atrakcje dla dzieci

  • Zajęcia dodatkowe – na skróty

    Spis miejsc z zakładki Zajęcia Dodatkowe: Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe Prymus My English School Robótkowo.pl Klub Naukowca Kluboksięgarnia FiKa Zabawy perkusyjne Kuźnia Olimpijska Klub Karate Samuraj Polska Akademia Aikido – Dariusz Bieńkowski 6 dan Cafe Niebko Centrum Edukacji i Rozwoju Bim Bam Bom Grupa psychoedukacyjna Jestem i Ja Kluboksięgarnia Kulturka Akademia Młodego Ekonomisty Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy (EUD) [...]

  • Prymus – Centrum Edukacyjno – Szkoleniowe

    Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe powstało z myślą o tych którzy, chcą zwiększyć swoje szanse teraz, by w przyszłości mieć więcej możliwości. Jest to jedyne takie miejsce w Szczecinie, w którym kompleksowo nadrobisz zaległości z kilku przedmiotów. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko typowe korepetycje i kursy maturalne, ale i pomożemy tobie w przygotowaniu [...]

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem