Get Adobe Flash player

medentes przeclaw

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: No i mamy kolejne układy w naszej sm

No i mamy kolejne układy w naszej sm 2017/03/18 21:42 #4348

• Igor
  • Igor Avatar
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
Jak czytam to kolejna szajka przejeła Spółdzielnię.
Jak można posunąć zarząd bo nie chciał zatrudnić żony przewodniczącego rady.
To teraz tylko czekamy jak pan dragana będzie wykreślał nas z listy członków jak tylko zgłosimy że może remont by się zdało zrobić.
Ciekawe jakie doświadczenie ma pani Ewa która pełni funkcję prezesa.
Bo słabo to widzę jak nie będzie nikogo kto zadba o dobro mieszkańców a nie tylko o swój lub żony portfel. :(:(:(
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

No i mamy kolejne układy w naszej sm 2017/03/20 10:17 #4356

• Seth
  • Seth Avatar
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania 1
  • Oklaski: 2
Czytam już od paru lat o tych problemach i zachodzę w głowę, kto Wam broni robić wspólnoty? To jest dla mnie niepojęte, żeby tyle czasu dawać się dymać i nic z tym nie robić. Nic tylko narzekanie na forum, ale żeby odciąć się od tego kolesiostwa, to już nie.

No i mamy kolejne układy w naszej sm 2017/03/20 22:10 #4357

• Ewa123
  • Ewa123 Avatar
  • Początkujący
Założenie wspólnoty jest jakimś rozwiązaniem ale nie zmienia to faktu, że kolejny raz zostaliśmy oszukani. Miało być przejrzyście, bez układów i uczciwie. Niestety Pan Dragan zawiódł moje zaufanie. Zatrudnienie żony bez rozpisania konkursu jest skandalem. Słyszałam już plotki, że z kolei mąż Pani Ewy jest bardzo zainteresowany pracą konserwatora. Może czas już na dobrą zmianę?

No i mamy kolejne układy w naszej sm 2017/03/21 20:02 #4358

• gacek
  • gacek Avatar
  • Junior
  • Oklaski: 5
Dziwię się że 99% mieszkańców to nie obchodzi. Po zmianie władzy w spółdzielni i pogonieniu Pana Durdy i Krupińskiego mieszkańcom zafundowano dwie niemałe podwyżki czynszów. I możliwa będzie kolejna podwyżka funduszu remontowego ponieważ bloki wymagają remontów. Tylko że remontów nie ma wiele, czasami naprawią komin jak się wali, albo rurę kiedy cieknie. Aby lepiej wyglądała elewacja umyto kilka bloków karcherem. Nie ma żadnego planu remontów. Żadnych konkretnych pomysłów.

Liczy się tylko kasa. Kiedyś rada nadzorcza zbierała się bez wynagrodzenia. Teraz zażądali pieniędzy za każde posiedzenie.
Znów jest walka o władzę. Przewodniczący Dragan spółdzielnie traktuje jako własny folwark. Pomyliła mu się funkcja rady nadzorczej z zarządzaniem. Obecna p.o. prezesa jest marionetką. Docelowo to Dragan ma nim być. Ma tylko małą zagwostkę - jak ogłosić konkurs na przezesa i ułożyć warunki, aby go wygrać.

A o połączeniu spółdzielni i oszczędzeniu kosztów zarządu, spółdzielcy mogą tylko pomarzyć.
jacek.gałka

No i mamy kolejne układy w naszej sm 2017/03/22 20:15 #4360

• ktośx
  • ktośx Avatar
  • Początkujący
Zebrała się grupa nieudaczników i próbuje za nasze , spółdzielcze pieniądze podnieść sobie poziom życia.

No i mamy kolejne układy w naszej sm 2017/07/09 19:41 #4447

• duden73
  • duden73 Avatar
  • Początkujący
A może nie każdy chce taką wspólnotę robić?
Odwołaliśmy poprzedni zarząd i z nadzieja powołaliśmy kolejny.
Pan Dragan ciekawie"prawił" i mu zaufaliśmy. Okazało się, że to kolejny beznadziejny gość, chcący kosztem Spóldzielców napełnić swój portfel. "Dziękuję" tej radzie nadzorczej i w pełni podpisuję się za nadzwyczajnym walnym, które wybierze nową Radę Nadzorczą i rozpisze konkurs na prezesa.
Spółdzielnie to "specyficzny twór", ale póki mamy wpływ na nie, to działajmy. Jest nas, ogarniętych, wykształconych, przed wszystkim myślących ludzi duuuużo, tak więc, Spółdzielcy!! do dzieła!!! Musimy walczyć o swoje !!!
Odwołajmy obecną Radę i działajmy!!! Ta Spółdzielnia to nasze dobro, to MY przede wszystkim !!!
Ostatnio zmieniany: 2017/07/09 19:43 przez duden73.

No i mamy kolejne układy w naszej sm 2017/07/09 20:44 #4448

• ktośx
  • ktośx Avatar
  • Początkujący
Dziękować obecnej radzie to nie bardzo jest za co.
Odwołanie jak najbardziej zasadnie tylko wybierajmy mądrze , rozważnie nie słuchajmy podszeptów jakiegoś " rewolucjonisty ".
Ostatni przewrót jeszcze odbija się czkawką .

No i mamy kolejne układy w naszej sm 2017/10/04 10:56 #4490

• rb
  • rb Avatar
  • Początkujący
Ja miałem mieszkanie w tej drugiej spółdzielni która nie wiedzieć czemu nie nazywała się Zielone Pole tylko po prostu SM Przecław. Nie narzekałem ale dobijały mnie ciągłe podwyżki czynszów i mediów i sprzedałem tym bardziej ze ze znalezieniem najemców nie było łatwo. Dalej tak te czynsze podnoszą? W sumie powiem że fajnie na tym osiedlu, ale masakrycznie daleko do centrum. Jak te osiedla powstawały to koszty paliwa nie robiły takiej różnicy a teraz to dojazd do centrum trochę bez sensu. Ja czynszu płaciłem coś koło 400zł za 57m + ogrzewanie więc to trochę chore się robiło. Z tego co wiem dużo ludzi się skarżyło na te podwyżki, ale nie wiem o co chodzi z tym podzialem. jedno osiedle - dwie spółdzielnie. W tej drugiej prezesem jest T. Kufel.

No i mamy kolejne układy w naszej sm 2017/10/05 07:26 #4491

• gacek
  • gacek Avatar
  • Junior
  • Oklaski: 5
Zadziwiający jest fakt że po wakacjach złożono do spółdzielni wymagającą ilość podpisów mieszkańców aby zrobić nadzwyczajne zebranie. I takie zebranie zgodnie z prawem powinno być ogłoszone. Problem w tym, że rada nadzorcza i zarząd spółdzielni ma gdzieś głos swoich mieszkańców. Najlepiej by było aby mieszkańcy się niczym nie interesowali, tylko płacili na czas czynsze aby było na pensje dla zarządu i rady.
jacek.gałka

No i mamy kolejne układy w naszej sm 2017/11/26 23:53 #4522

• kasia1990
  • kasia1990 Avatar
  • Początkujący
Na klatkach są już ogłoszenia, że jest zebranie wigilijne 16 grudnia i będzie można osobiście podziękować przewodniczącemu za jego nepotyzm.

No i mamy kolejne układy w naszej sm 2017/12/08 15:44 #4527

• kasia1990
  • kasia1990 Avatar
  • Początkujący
Co ciekawe przewodniczący na Wiceprezesa Zarządu ds. Technicznych i Eksploatacji wybrał przed swoim upadkiem ...
panią z poczty. Zaszalał.

No i mamy kolejne układy w naszej sm 2017/12/08 16:18 #4528

• kasia1990
  • kasia1990 Avatar
  • Początkujący
Argument Dragana za takim wyborem - Pani Ewa budowała domki z klocków Lego
Time to create page: 0.058 seconds