Get Adobe Flash player

.

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Psie odchody

Psie odchody 2017/03/01 14:57 #4300

• Wiktoria61
  • Wiktoria61 Avatar
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
Mieszkam na Zielonym Polu i niestety z przykrością stwierdzam, że ilość psich kup, których nie sprzątają właściciele czworonogów jest przerażająca zarówno na trawnikach jak i chodnikach. Sama mam psa i kiedy wchodzę na trawnik, żeby sprzątnąć po moim psie wdeptuję w inne kupy. Obrzydliwe są zwłaszcza te wielkie po dużych psach. Najwięcej jest ich na trawniku koło pawilonu śmietnika przy numerze 62 B naprzeciwko sklepu rowerowego. Zauważyłam już dwóch właścicieli - pani z dużym biało-czarnym psem i młody chłopak z wilczurem. Może pomogłoby zdjęcie zrobione z ukrycia i wysłane do straży gminnej? Sprzątajcie po swoich psach!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Psie odchody 2017/04/26 22:41 #4408

• lecacy
  • lecacy Avatar
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania 1
  • Oklaski: 3
Z przykrością potwierdzam. Jeśli okoliczne chamstwo stać na psa i sranie nim komuś pod oknem to powinno być też stać na sprzątnięcie. Ja pytam wprost- dla kogo Pan/Pani zostawił/a to gówno? Czasami mam ochotę wziąć tego klocka i cisnąć nim śmierdziela/lkę. Chyba zacznę awaryjnie nosić foliowe rękawiczki w kieszeni. Sracze uważajcie sobie, jak który dostanie gównem w ten zakuty łeb to może się nauczy.

Psie odchody 2017/05/13 07:44 #4415

• Mikki
  • Mikki Avatar
  • Ekspert
  • Otrzymane podziękowania 3
  • Oklaski: 0
Do tego nalezy dodac oszczany kazdy murek pod klatkami, oszczane samochody i najlepsze, rozrzucana trawa w strone samochodu po uprzednim zalatwieniu sie na ow trawie.
Zasrane osiedle.
Time to create page: 0.161 seconds